Телефонувати
Написати

Продаж волосся. Причини продати волосся в Україні

16 жовтня 2022

Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ.

Кожен з нас, продаючи волосся, має власні очікування і мрії, куди витратити отримані від продажу волосся кошти. Продаж волосся допомагає закрити певні матеріальні питання ( у кожного вони різні, тому не будемо детально на цьому зупинятись). Але, окрім матеріальних бонусів, ви можете покращити свій емоційний стан та настрій. Як? Все просто.

Не матеріальні причини продати волосся

Безкоштовна стрижка

Оновлений образ окриляє кожну жінку. Продаючи волосся ви ніби позбуваєтесь старого життя і оновлені починаєте життя з чистого аркуша. Продаж волосся дозволяє нарешті зробити стрижку мрії, на яку ще б довго наважувались.

продаж волосся

Продати волосся - допомогти людям

Доцільно ще раз нагадати, що ваше волосся дає впевненість іншим людям, які з певних причин втратили власне волосся. Ваше волосся допомагає боротись з екологічними катастрофами ( з волосся роблять спеціальні матеріали, які використовуються для збору розлитої нафти). Також після продажу волосся застосовується в аграрному секторі для вирошування городини. Це ще раз доводить, що за продаж волосся ви не тільки отримуєте грошову винагороду, а і домагаєте світу.

Ну і все ж, давайте зачепимо матеріальну складову продажу волосся, про яку ми говоримо у кожній нашій статті.

Скільки платять за волосся?

Наш Центр закупки натурального волосся пропонує такі суми:

  • за продаж 100 грам волосся ви можете отримати від 2000 грн.
  • за продаж 1 кілограму волосся ви можете отримати від 60000 грн.

Остаточну вартість продажу волосся озвучить наш менеджер після того як зробить оцінку стану вашого волосся до детальним фото, які ви обов'язково повинні будете надіслати.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ