Телефонувати
Написати

Продаж волосся у 2024 році. Умови продажу та вартість волосся

21 січня 2024

Продаж волосся став гарною можливістю не лише оновити образ, а і заробити гроші, роблячи добру справу.

Розгянемо основні переваги продажу волосся у 2024 році

Викокий попит на довге натуральне волосся

Попит на довге натуральне волосся з кожним роком показує тенденцію до збільшення. Особливо у сфері краси. Майстри та клієнти відходять від штучних матеріалів і надають перевагу натуральності. А так,як запит на нарощення волосся лише збільшується, то, відповідно, галузі потрібно все більше натурального не фарбованого волосся. Тому, якщо ви маєте довге натуральне волосся від 40 сантиментів, то зараз саме час подумати про його продаж.

Ціна натурального волосся

Продаж натурального волосся у 2024 році - це не просто зміна свого стилю та індивідуальності, а і можливість додаткового високого заробітку. Саме час створити новий новий образ та покращити свій матеріальний стан.

продаж довгого волосся

Які ж розцінки на натуральне волосся від 40 сантиметрів?

  • вартість 100 грамів натурального волосся складає від 2000 гривень,
  • вартість 1 кг натурального волосся складає від 60 000 гривень

Продаючи нашому Центру закупки натурального волосся ваше волосся від 40 сантиметрів ви можете бути впевнені у бездоганному сервісі та високій грошовій винагороді. Наша компанія працює на ринку близько 10 років і за цей час нам довірились більшее 1000 клієнтів. Ми цінуємо нашу репутацію і зацікавленні у довготривалій співпраці з вами.

Отримати консультацію по умовам продажу волосся

Якщо у вас є бажання продати довге волосся від 40 см та дізнатися актуальну ціну в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, не соромтеся звертатися до нашого Центру. За умови наявності довгих густих локонів довжиною понад 40 см, ви можете продати їх нашому Центру закупки натурального волосся за найвигіднішими умовами! ТелефонуйтеКонтакти