Телефонувати
Написати

Продаж волосся в Україні 2023

30 квітня 2023

Умови безпечного продажу волосся

Як відбувається продаж волосся?

Якщо ви хочете продати своє волосся від 40 сантиметрів, ви можете зв'язатися з менеджером Центру закупки натурального волосся за номерами, що вказані у розділі Контакти. Менеджер розкаже про умови до довжини волосся, колірних відтінків та стану волосся перед продажем. Також наш менеджер порадить як правильно зрізати, упакувати та відправити волосся, щоб воно не втратило товарних вигляд. Адже ми, як і ви зацікавлені у ідеальному стані зрізаного волосся.

продаж волосся

Спілкуючись з менеджером як телефоном, так і у одному з мессенджерів чітко назвіть параметри свого волосся (довжина, стиль, колір тощо) , обов'язково надішліть якісні фото чи відео. Після попередньої оцінки стану вашого волосся, вам буде названа ціна за ваші пасма.

Вартість продажу волосся

Якщо ваше волосся від 40 сантиметрів, то в середньому за 100 грамів волосся ви можете отримати від 2000 гривень.

Де і для можуть використовувати натуральне волосся?

Отже, продаючи нам своє волосся ви можете бути певні, шо воно буде використовуватись для корисних цілей. Зокрема, нижче декілька варіантів застосування натурального волосся.

  • Виготовлення париків та тресів. Волосся спеціально обробляють, щоб його можна було використовувати на різних довжинах та стилях волосся.
  • Медичні цілі. Натуральне волосся може бути використане для виготовлення перук та волосся для людей, які втратили своє волосся через медичні проблеми, такі як рак, алопеція та інші захворювання.
  • Косметичні цілі. Натуральне волосся може бути використане для виготовлення косметичних продуктів, таких як штучні вії, брівки, косметичні перуки - накладки та інші.
  • Мистецтво та ремесла. Найвідоміший пріклад - це виготовлення воскових фігур. Саме для реалістичності образів знаменитостей використовується натуральне волосся: для зачісок, вій та брів.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Пам'ятайте про правила і алгоритми правильного зрізу волосся, щоб не втрачати його ціну. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30