Телефонувати
Написати

Причини та методи лікування випадіння волосся щоб дорого продати волосся

14 травня 2021

Сьогодні у статті ми розглянемо основні причини випадіння волосся, доступне лікування цієї проблеми та поради щодо домашнього догляду для запобігання подальшому випадінню.

Ви повинні розуміти: нормально щодня втрачати деяку кількість волосся. Лікарі стверджують, що втрата 100 волосин на день - це норма і хвилюватись не варто. Якщо ж волосся випадає в більш значних кількостях, ніж зазвичай, то це важливий дзвіночок, щоб ви звернули увагу на стан свого здоров'я.

Причини випадіння волосся

1. Андрогенна алопеція

Андрогенетична алопеція - це дуже часта причина випадіння волосся. Андрогенна алопеція частіше трапляється в міру старіння людини, але може початися в будь-який момент після статевого дозрівання жінки. Багато жінок, які страждають на андрогенну алопецію, помічають її загострення після менопаузи. Тобто, цей стан є причиною збою гормального фону. Тому якщо Ви підозрюєте, що маєте андрогенну алопецію обов'язково запишіться на прийом до трихолога та ендокринолога. НЕ займайтесь самолікуванням.

причини випадіння волосся

Вагітність

Деякі жінки можуть відчувати надмірне випадання волосся незабаром після пологів. Це пов’язано зі зниженням рівня естрогену . Але є гарна новина: випадіння волосся після вагітності є тимчасовим явищем і, зазвичай, проходить протягом року або навіть раніше.Щоб допомогти повернути волосся до нормального стану, спробуйте:

  • користуватись шампунем для надання об'єму та кондиціонером,
  • використовуйте засоби догляду за волоссям, що призначені для тонкого волосся,
  • уникайте інтенсивних кондиціонерів або шампунів, оскільки вони можуть бути занадто важкими для тонкого волосся.
випадає волосся

3. Природнє линяння

Так, линяють не тільки тварини, а і людина. Витікання телогену - це стан, коли волосся залишаються у фазі телогену (природного линяння) циклу росту. Це призводить до того, що більше волосся випадає. Іноді просто провівши по голові, ви можете помітити повний кулак волосся. Витік телогену, як правило, є тимчасовим станом, що з часом проходить. Бажано звернутися до лікаря, щоб з’ясувати причину стану постійного линяння.
Деякі можливі причини телогену включають:

  • сильний стрес,
  • нещодавні хірургічні втручання,
  • після пологовий стан,
  • швидке схуднення,
  • проблеми зі щитовидною залозою
  • прийом ліків.

Якщо лікар підозрює, що певні ліки спричиняють випадання волосся, він повинем скорегувати або замінити курс лікування.

4. Алопеція ареата

Алопеція ареата - це аутоімунний стан, при якому волосся починає раптово випадати. Імунна система атакує волосяні фолікули разом з іншими здоровими частинами тіла. Волосся зі шкіри голови, а також брови та вії можуть випадати невеликими шматками.Якщо ви спостерігаєте такий стан, негайно слід звернутися до лікаря. Лікар призначить курс лікування, щоб допомогти відростити здорове і красиве волосся.

6. Тягова алопеція

Тягова алопеція - це випадання волосся внаслідок втягування волосся в тугі зачіски, через що воно ламається і розсипається. Зачіски, що спричиняють випадіння волосся: тугі гульки або хвостики, косички, надмірне начісування волося.
Якщо не приймати ніяких мір для усунення цією проблеми, то у людини можуть з’явитися лисини і стоншене волосся.

5. Недостатність харчування

Брак харчування може призвести до випадіння волосся. Екстремальні дієти з надто низьким вмістом білка та деяких вітамінів , таких як залізо, іноді можуть спричинити надмірне випадіння волосся.
Якщо ви помітили, що сидячі на дієті, почали втрачати волосся, не відкладайте, а негайно зверніться до лікаря для дослідження крові, щоб перевірити, чи немає у вас харчової недостатності, яка спричиняє випадання волосся.


І пам'ятайте: чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим впевненіше ви будете почуватись і зможете дорожче його продати! Вартість та умови продажу