Телефонувати
Написати

Шампуні з сульфатами. Чи слід їх уникати щоб дорого продати волосся?

13 січня 2021

Сульфати - це хімічні речовини, що використовуються як очисні засоби. Вони містяться в побутових миючих засобах та майже у всіх шампунях.

У шампуні використовуються два основних типи сульфатів: лаурилсульфат натрію та лауретсульфат натрію. Призначення цих сульфатів - створити ефект піни для видалення жиру та бруду з волосся. Якщо ваш шампунь легко робить піну під душем, є велика ймовірність, що він містить сульфати. Безсульфатні шампуні майже не піняться.

вплив сульфатних шампунів на волосся

Сульфати вважаються основними засобами для миття голови. Проте використання сульфатів у шампуні є досить суперечливим в останні десятиліття. Деякі люди вважають, що сульфати можуть, безпосередньо, нашкодити вашому здоров’ю. Оскільки в багатьох випадках шампунь використовується щодня, існує думка, що такий вплив сульфатів може призвести до серйозних ризиків. Колись сульфати вважали збудниками раку, але подальші наукові дані спростовували ці твердження.

Однак, це не означає, що шампунь, який містить сульфати, безпечний або підходить для всіх. Сульфатні шампуні можуть завдати шкоди певним типам волосся, і навіть спричинити подразнення шкіри у деяких людей. 

Кому варто уникати сульфвтних шампунів
безсульфатні шампуні

Шампунь без сульфатів також рекомендує Американська академія дерматології (AAD) людям, хворим на розацеа. Це пов’язано з тим, що інгредієнт подразнює шкіру і приводить до утворення рожевих вугрів на шкірі голови, обличчі, плечах і спині. 
AAD також говорить , що ви повинні уникати сульфатів , якщо у вас є екзема , контактний дерматит , або чутлива шкіра . Алергічна реакція також можлива, якщо ви чутливі до сульфатів. У цьому випадку ви можете помітити один або кілька з наведених нижче симптомів на шкірі голови та обличчя після використання сульфатного шампуню:

  • почервоніння
  • висип на шкірі
  • набряк (запалення)
  • свербіж
  • вугрі
безсульфатні шампуні для кучерявого волосся

Ви також можете уникнути сульфатів, якщо у вас сухе або тонке волосся. Такі типи волосся є більш вразливими, і піна сульфатного шампуню може ще більше висушити волосся.
Крім того, відомо, що сульфати викликають завивання волосся. Коли сульфати контактують з вашим волоссям, вони створюють негативний електричний заряд, який може спричинити покрученість волосся після миття шампунем. Якщо ви володарка кучерявого волосся, краще уникати сульфатних шампунів.
В цілому безсульфатні шампуні дорожчі за звичайні сульфатовмісні аналоги. Але їх вартість виправдана, особливо якщо у вас чутлива шкіра або волосся.
Є також багато інших порад, які ви можете застосовувати, щоб отримати здорове та красиве волосся!


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу