Телефонувати
Написати

Що потрібно знати щоб дорого продати волосся

19 вересня 2021

Ось декілька важливих порад, які вам потрібно знати, якщо ви хочете дорого продати своє волосся від 40 сантіментрів

Людське волосся користується попитом

Незалежно від того, чи це плетіння, перуки чи нарощення, людське волосся завжди користується попитом - і це стосується не тільки моди. Люди можуть втратити своє з різних причин - від старіння до хвороби. Тому якщо ви вирішуєте продати своє волосся, то ви не тільки можете заробити, а і допомагаєте іншим людям.

Людське волосся також використовується для зачистки розливів нафти, доповнює корм для домашніх тварин. а також використовується у садивництві.

Відрощуйте волосся для продажу рівномірно

Оплата за продаж волосся зазвичай починається приблизно з 2000 гривень за 100 грам волосся (довжина волосся від 40 сантиметрів). Вага вашого волосся також має значення, адже казкові, густі пасма користуються більшим попитом, ніж тонке волосся. Тому володарки густого волосся завжди отримають більше.

Уникайте також каскадних стрижок волосся, якщо плануєте продати волосся дорого. Більшість покупців хочуть від вас волосся однакової довжини, але варто час від часу підстригати волосся, щоб не сіклись кінчики.

волосся для продажу
Потрібно планувати заздалегідь планувати продаж волосся і дбати про його здоров’я

Харчуйтесь збалансовано та правильно. Мийте волосся шампунем, який не містить сульфатів, оскільки сульфатні шампуні, як правило, висушує волосся. Миття волосся кожен день також спричинить таку ж проблему, оскільки ви позбавляєте волосся натуральних олій. Якщо є можливість, спробуйте мити волосся лише двічі на тиждень, щоб вони були блискучими та міцними. Але дивіться і на рівень забрудненості волосся і підлаштовуйте миття саме під нього.

Не використовуйте тепло для укладання волосся

Щоб мати шанс дорого продати своє волосся, воно повинно бути у відмінному, природному стані : не фарбоване, не освітлене, хімічно не оброблене та не пошкоджене. Необроблене нічим волосся, як правило можна дорого продати.

Правильно упакуйте волосся для продажу

Переконайтеся, що ви уклали та упакували волосся для продажу, дотримуючись вказівок, які вам дав покупець - це, можливо, було зазначено у вашій перепісці, тому вам варто перечитати її перед відправленням. Адже неправильне пакування волосся пріводіть до його сплутаності і ви отримаєте меншу плату за волосся. Тому будьте уважні!

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся