Телефонувати
Написати

Скільки коштує продати волосся

21 серпня 2021

Відповідаємо на поширені питання про те яка ціна натурального волосся та як дорого продати волосся

Наш Центр закупки волосся досить давно скуповує волосся за найвищою ціною по всій Україні. Тому ми підготували інструкцію з найпоширенішими питаннями та відповідями про те як ви можете дорого продати волосся нашому Центру.

За скільки можна продати довге натуральне волосся?

Нам ви можете продати здорове та доглянуте волосся від 100 грам. Ціна за 100 грам волосся складає від 2000 гривень (залежить від стану вашого волосся). Продати 1 кг волосся нашому Центру ви можете від 60000 гривень (знову ж таки, вартість залежить від густини та зовнішнього вигляду волосся).

Як проходить оцінка волосся перед продажем

Ми здійснюємо скупку волосся дорого. Під час прийому волосся ми оцінюємо його за такими факторами: волосся для продажу має бути тільки натуральним без хімічної обробки, у тому числі окрашения або освітлення. Довжина волосся для продажу повинна бути не менше 40 см. Волосся для продажу має бути з натуральним блиском.

продажа волос
Як продати волосся та як отримати отримати гроші за продаж волосся

Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

Як підготувати волосся до продажу

Для того, щоб підготувати волосся до продажу необхідно виконати декілька умов: спочатку ретельно вимийте волосся шампунем та використайте після миття бальзам чи кондиціонер. Висушіть волосся (бажано природним способом). Для того, щоб волосся для продажу мало аккуратний вигляд, краще скористайтесь послугами перукаря (повідомте нам про цей намір і ми отплатимо вам стрижку після зрізу волосся для продажу).

Як правильно обрізати локони для продажу, щоб не втратити якості та дорого продати волосся

Сформуйте в один або декілька хвостиків свої пасма, дуже щільно перев'яжіть його гумкою. Гумку трохи приспустити вниз на 5-10 см, потім гострими ножицями зробіть зріз. Після того, як волосся буде обрізане, його необхідно помістити в пакет з натуральних тканин або газету, або паперовий конверт щоб волосся не сплуталось. Далі ви відправляєте своє волосся нам і отримуєте оговорену вартість за продаж волосся.

Після того як ви вирішили дорого продати нам своє волосся, то абсолютно безкоштовно отримаєте стрижку - мрії!

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні та дізнатись яка ціна щоб продати волосся, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною!