Телефонувати
Написати

Скільки можна заробити на продажу свого довгого волосся

6 листопада 2021

Більшість з нас настільки прив’язані до свого волосся – як у прямому, так і в переносному сенсі, – що ідея обрізати його і продати може здатися смішною. Але коли ви дізнаєтесь, за скільки можна продати ваше довге волосся, то можете змінити свою думку.

Багато факторів впливають на ціну продажу волосся, але одне можна сказати напевно: якщо у вас затребуваний колір або текстура, і ваше волосся в хорошому стані, швидше за все, ви зможете дорого продати волосся в Україні.

Незалежно від кольору вашого волосся або його густини, ціни можуть коливатись. Наприклад, нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати своє довге густе волосся за високою ціною. Ми приймаємо волосся від 40 сантиметрів однієї довжини і платимо за нього від 2000 гривень за 100 грам або від 6000 гривень за 1 кілограм волосся.

волосся
Рудий - найцінніший колір волосся

Хоча ви можете встановити будь-яку ціну за своє волосся, продаючи його самостійно, ринкова вартість різна. Але якщо у вас руде волосся, вам пощастило, адже у вас найцінніший колір волосся. Згідно з калькулятором ціни волосся, найціннішими кольорами є в порядку спадання: рудий, блонд, природний сивий, каштановий, чорний і коричневий.

Щоб продати, ви повинні мати довжину від 40 сантиметрів

Коли справа доходить до продажу волосся, то покупців цікавить у першу чергу, довге густе волосся від 40 сантиметрів. Це пояснюється тим, саме така довжина волосся потрібна для якісного виготовлення шиньйонів.

Покупці волосся віддають перевагу «незайманому» волоссю

Найцінніший і бажаний тип волосся - незаймане волосся. Під «незайманим волоссям» розуміється, що волосся не було хімічно вибілено, не пошкоджено, не пофарбовано, хічно не завите чи виправлене. Всі ці вимоги пояснюються тим, що «незаймане» волосся, швидше за все, прослужить довше і надасть покупцям більше можливостей для використання.

Чорний є найбільш затребуваним кольором для продажу волосся

У той час як руде волосся є найціннішим, чорне є найбільш затребуваним кольором волосся через його міжнародну поширеність. Ця універсальність також робить чорне волосся найбільш доступним для виготовлення перук. Це також часто найдешевший з усіх кольорів через величезну кількість жінок з усього світу, які продають своє волосся.

Ваш спосіб життя й догляд за волоссям впливають на вартість волосся

Те, як ви живете та дбаєте про своє волосся, має великий вплив на те, скільки коштує ваше волосся. Дорого продають своє волосся люди, які не курять, не п'ють алкоголь та мають збалансоване харчування.

Своє довге волосся від 40 сантиметрів ви можете продати нашому Центру закупки натурального волосся. Ми працюємо на всій території України. Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери . Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

Якщо ви продаєте своє волосся, вам потрібно знати, що чим довше волосся, тим цінніше воно буде. Але, крім довжини, варто врахувати структуру волосся, його товщину та колір. Пам'ятайте про ретельний догляд за волоссям


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся