Телефонувати
Написати

Скупка і продаж волосся в Україні

25 листопада 2022

Кому дорого продати волосся?

Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати своє довге густе волосся від 40 сантиметрів. Ваше волосся має бути без хімічних обробок та не фарбовано. Зазвичай, на ринку продажу волосся найбільш високо цінується довге волосся таких кольорів: русявий, світло-русий та блонд. Але якщо ви - вололодарка довгого доглянутого волосся інших кольорів, то будьте певні, що зможете отримати високу суму за продаж волосся.

продати довге волосся дорого

Скільки коштує волосся?

Розрахувати вартість волосся допоможуть наші менеджери. Для цього ви обов'язково надсилаєте фото вашого волосся, де видно довжину, колір та структуру волосся. Саме від доглянутості та стану волосся буде залежати його вартість. Якщо узагальнити, то за 100 грамів довгого волосся (від 40 сантиметрів) ми пропонуємо від 2000 гривень.

Які умови та етапи продажу волосся?

  1. Проводиться попередня оцінку вашого волосся нашими менеджерамі за фото чи відео.
  2. Обговорення та узгодження вартості вашого волосся та подальші консультації щодл правильної обрізки, упаковки та пересилки зрізаного для продажу волосся.
  3. Після фактичого зрізу волосся для продажу проводиться зваження волосся та наші менеджеру озвучують вам остаточну вартість волосся.
  4. Далі узгодження умов доставки та оплати волосся
  5. Безкоштовна стрижка від нашого Центру закупки натурального волосся.

Багато жінок бояться або не хочуть продавати своє волосся, коли йдуть до перукарні за новим стилем, ми ж пропонуємо вам отримати додатковий дохід від продажу свого волосся та отримати безшкоштовну стрижку.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30