Телефонувати
Написати

Стан волосся може сигналізувати про проблеми зі здоров'ям. Вирішуємо проблеми, щоб дорого продати волосся

9 січня 2022

Ваше волосся може сигналізувати про стрес стрес, дефіцит вітамінів, проблеми зі щитовидною залозою чи інші проблеми зі здоров’ям. Ось декілька ключових аспектів, на які варто звернути увагу, якщо ви вирішили дорого продати своє довге волосся

Дослідження показують, що зміни у вигляді, текстурі або товщині волосся можуть бути ознаками основних захворювань. Ось як можна визначити, чи є зміни у вашому волоссі через проблеми зі здоров’ям, генетику, стрес чи дефіцит харчування.

Стрес (і гени) можуть привести до передчасного сивіння

Стрес змушує волосся сивіти, а дослідження на мишах, опубліковане в журналі Nature, показало, що хронічний стрес дійсно може сприяти посивінню волосся, викликаючи пошкодження ДНК і зменшуючи кількість клітин, що виробляють пігмент, у волосяних фолікулах. Стрес також може призвести до випадання волосся. Інший тип стресу, відомий як окислювальний стрес, також може відігравати роль у появі сивини. Окислювальний стрес (коли вільні радикали, що пошкоджують клітини, пригнічують процеси відновлення організму) може вплинути на клітини, що виробляють пігмент кольору.

Ламке волосся може бути ознакою синдрому Кушинга

Ламке волосся є одним із симптомів синдрому Кушинга, який є рідкісним станом, викликаним надлишком кортизолу, основного гормону стресу в організмі. Але існує багато інших більш очевидних симптомів синдрому Кушинга, включаючи високий кров’яний тиск, втому та біль у спині. Лікування синдрому Кушинга може включати зміну дози ліків, які можуть спричинити стан, наприклад, глюкокортикоїдів, які є стероїдами, які використовуються для лікування запалення, спричиненого різними захворюваннями. Тому якщо помітили що ваше волосся стало ламким обов'язково зверніться до лікаря щоб виявити причину і почати правильне лікування. НЕ займайтесь самодіагностикою та лікуванням.

Випадіння волосся може бути ознакою захворювання щитовидної залози

Люди з гіпотиреозом, станом, який виникає, коли ваша щитовидна залоза не виробляє достатньо гормонів щитовидної залози, можуть помітити посилене випадання волосся і зміну зовнішнього вигляду волосся. Близько 4,6% населення США у віці 12 років і старше мають гіпотиреоз, хоча більшість випадків є легкими. Це може викликати порідіння волосся та інші симптоми, такі як втома, непереносимість холоду, біль у суглобах, біль у м’язах, опухле обличчя та збільшення ваги. Тест на тиреотропний гормон (ТТГ) діагностує стан, а лікування передбачає прийом препаратів для щитовидної залози. На додаток до витончення волосся, деякі захворювання щитовидної залози піддають вам ризик аутоімунного випадання волосся, яке називається алопецією. Цей тип випадання волосся викликає круглі плями раптового випадання волосся і викликається імунною системою, що атакує волосяні фолікули. Якщо ви раптом помітили набагато більше волосся на щітці або на підлозі душової кабіни, це може бути також ознакою того, що у вашому організмі є низькі запаси заліза або анемія, і такий стан потребує ретельного дослідження.

проблеми з волоссям

Випадання волосся може свідчити про білковий дефіцит

Білок необхідний для здоров’я та росту волосся (нестача білка пов’язана з витонченням і випаданням волосся). Дефіцит білка не є проблемою для більшості людей — більшості дорослих потрібно 0,8 грама білка на кілограм ваги тіла. Добрими джерелами білка є нежирний грецький йогурт, тилапія , нут і куряча грудка. Люди, які мають проблеми з шлунково-кишковим трактом або які щойно перенесли операцію шлункового шунтування, можуть мати проблеми з перетравленням білка. Ці специфічні ситуації доведеться вирішувати за допомогою лікаря. Але більшість випадіння волосся, навіть у жінок, ймовірно, пов’язано з генетикою.

Білі або жовті пластівці можуть означати, що у вас лупа

Однією з найбільш поширених причин лупи є стан, що називається себорейний дерматит. У хворих на себорейний дерматит шкіра червона, жирна, покрита білими або жовтими лусочками. Дріжджоподібний грибок малассезія також може подразнювати шкіру голови. Недостатнє миття шампунем, чутливість до засобів по догляду за волоссям і суха шкіра також можуть викликати лупу. (Лупа зазвичай посилюється взимку, коли опалення в приміщенні може зробити шкіру голови більш сухою.)

Пошкоджене волосся може маскувати інші проблеми зі здоров’ям

Хоча стан волосся можесигналізувати про стан вашого здоров’я, але люди частіше скаржаться на шкоду, завдану фарбуванням і термічною обробкою волосся протягом життя. Занадто велика кількість тепла від щоденного використання плойок чи прасочок або щоденного сушіння феном, безумовно, може пошкодити ваше волосся, зробити його сухим, ламким і важким у догляді та зменшити ринкову вартість волосся якщо ви виришіли дорого продати своє довге волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся

Статтю підготовано за матеріалами Madeline R. Vann, MPH та Medically Reviewed by Ross Radusky, MD