Телефонувати
Написати

Стрижка та упаковка волосся перед продажем

14 жовтня 2021

Сьогодні поговоримо як правильно обрізати та упакувати волосся перед продажем, щоб воно зберегло товарний вигляд і ви змогли дорого продати волосся

перукарня
По можливості підстрижіть волосся у перукарні

Скажіть перукареві, що ви продаєте своє волосся, і що хочете, щоб воно було підстрижене максимально рівно. Дайте дуже конкретні вказівки, і не дозволяйте перукареві додавати шари або текстуру нової зачіски аж допоки не зробите зріз для продажу волосся.

Ваше волосся повинно бути повністю сухим, тому попросіть свого перукаря не змочувати волосся перед зрізом. Не наносьте на волосся перед зрізом продукти догляду та не укладайте волосся термічними засобами.

підстригання волосся перед продажем
Зберіть волосся в тугий хвіст перед зрізом

Не використовуйте металеві або тугі гумові гумки для волосся, адже вони дуже пошкоджують ваші пасма. Використовуйте для хвостика силіконові гумки. Проконтролюйте, щоб перукар обрізав сформований хвостик на 2 - 3 см вище гумки. Далі загорніть волосся у папір та покладіть у спеціальний пакет на застібці, щоб захистити волосся від пошкоджень при транспортуванні.

Надішліть волосся, відповідно до укладеної з покупцем волосся угоди

Щільно запаковане та захищене волосся відправте нашому Центру закупівлі натурального волосся. Відправити волосся ві можене і Новою поштою. Обов'язково після відправки надішліть нам номер ТТН.


Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся