Телефонувати
Написати

ТОП 5 коротких стильних стрижок на осінь 2021

5 вересня 2021

Прийшов час нарешті втілити у життя мрію про нову стильну коротку стрижку, яка буде пасувати до будь - якого вашого образу.

1стрижка

Ви володарка довогого волосся, але весь час мріяли кардинально змінити імідж та осучаснити власний стиль. Саме зараз настав час змін. Адже можна поєднати 2 корисні справи: продати нам дорого своє довге волосся від 40 см, отримати гарну винагороду та безкоштовно зробити стрижку у будь - якій перукарні. Тож сьогодні підготували для вас ТОП 5 коротких стильних стрижок на осінь 2021

Короткий боб на золотисто-каштановому волоссі

Це чудова щоденна зачіска для панянок з овальним обличчям і густим волоссям. Довгі шари спираються на густе волосся, щоб створити чудову округлу форму ззаду, добре вигнуту на потилиці. Проділь можна носити як проділт по центру або збоку (тут дивіться як лягає ваше волосся).

2стрижка
Вінтажні стрижки піксі - ідеальні щоденні зачіски для володарок круглої форми обличчя

Коротка стрижка для круглих форм обличчя: якщо вам подобається поточна тенденція на вінтажний стиль одягу 50-х та 60-х років, то ця зачіска буде ідеальним доповненням вашого стильного образу. Цей надзвичайно милий кроєвий піксі ідеально підходить для щоденного образу та святкового. Стрижка не вибаглива у догляді. Ви можете обрати розташування проділю, щоб ідеально підкреслити своє обличчя, а гострі бічні точки зменшують вигин круглих щік за допомогою злегка скуйовдженого стилю!

3стрижка
Хвилястий боб з колорування для густого волосся і не тільки

На перший погляд здається, що волосся на фото від природи має таке кольорове забарвлення. Це ознака того, що панянка має чудового стиліста! Насправді, такий відтінок волосся досягається шляхлм умілого поєднання трьох та більше відтінків. Така технологія та стрижка підходить для володарок густого волосся, а також для пані з тонким волоссям. Адже саме колорування візуально додає волоссю об'єму. Тому варто спробувати.

4стрижка
Подовжений боб з подовженим чубчиком (чьолкою).
Подовжений чубчик та боб довжиною до коміра ідеально поєднуються між собою. Чьолка є невибагливою у догляді та універсальною: її можна розділити на дві половинки і укласти на дві сторони або ж просто гарно заколоти. Образ ідеально підходить і для спортивного стилю і створює романтичний образ для побачень чи «виходів у світ».
5стрижка
Кучерявий боб

Найбільша складність у цій стрижці - це знайти майстра, який дійсно спеціалізується на кучерявому волоссі. Якщо ви його знайшли, то будьте певні, що ваш новий образ буде мега стильним і ви будете чути мільйони компліментів. Такий боб буде гармоніювати з джинсами та білою футболкою, буде стильно виглядати і на світських заходах чи вечірках та ідеально впишеться у ваш щоденний робочий стиль. До речі, маючи такий боб, вам не потрібно косметикою виділяти своє обличчя, кучерявий боб стане найбільшою вашою родзинкою! Лише згадайте героїню фільму «Брудні танці»

Не потрібно боятись змін! Адже, ми впевнені, що з новою стильною стрижкою ваше життя на краще!

Якщо ви хочете змінити свій образ та продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатись вартість