Телефонувати
Написати

Топ -9 порад з догляду за волоссям щоб дорого продати волосся

12 вересня 2021

Широкий діапазон різноманітності у типі, структурі та товщині волосся означає, що вам потрібно прислухатися до свого волосся, щоб допомогти йому сяяти і рости здоровими. Ось наш список порад щодо догляду за волоссям, щоб подарувати собі заслужену любов до волосся.

Використовуйте теплу воду

Ми знаємо - гаряча вода під час душу якось справді розслабляє, - але ваше волосся і ваша шкіра говорять про інше! Висока температура води позбавляє волосся та шкиру натуральних олій, роблячи волосся більш сухим, тьмяним та призводить до ламкості та посіченості кінчиків. Тому для догляду за волоссям використовуйте теплу воду.

догляд за волоссям
Шампунь для шкіри голови

Ви повинні наносити шампунь тільки на шкіру голови, де зосереджено вироблення олії для волосся та мертві клітини шкіри голові. Якщо ви наносите шапмунь на волосся, ви занадто сильно пересушуєте його і воно втрачає вологу, необхідну для підтримки його життєздатності, блиску та краси.

Стан кінчиків волосся

Коли ви досягнете стадії кондиціонування волосся у вашому душі, нанесіть засіб тільки на кінчики волосся. Підйом вище, ніж середня довжина, призведе до надмірного накопичення олій. Розчісуйте кінчики волосся під час нанесення кондиціонера.

Розчешіть мокре волосся

Використовуйте гребінець з широкими зубцями для мокрого та вологого волосся! Ваше волосся більш вразливе до ламкості, якщо воно мокре.

догляд за волоссям
Використовуйте захист від теплової обробки волосся

Одна з найкращих порад щодо догляду за волоссям, але також одна з найчастіше ігноруваних-це використання термозахисного спрею для волосся перед використанням гарячих інструментів, таких як фени, випрямлячі та плойки. Дотримуйтесь цього правила, і ваше волосся віддячить вам за це.

Сушіть волосся природним способом

Відпочиньте від використання фену, дайте волоссю висохнути на повітрі, коли у вас буде така можливість. Адже тривале використання фену може завдати тривалої шкоди вашому волоссю.

Сон на шовку

Бавовняні та лляні подушки можуть спричинити непотрібне пошкодження волосся через їх більш грубу текстуру. Їх суперпоглинаюча здатність може навіть видалити деякі продукти для нічного лікування волосся під час сну. Придбайте шовкову або атласну наволочку та простирадла, щоб без зусиль підтримувати належний догляд за волоссям. Ви можете навіть подумати про те, щоб перейти на рушник з мікрофібри, щоб висушити волосся після душу!

Всі ці, на перший погляд, елементарні поради здатні значно покращити стан вашого волосся і забезпечити його здоровий ріст. Адже чим більш здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся