Телефонувати
Написати

Ціна продажу волосся в Україні у лютому 2022 року

25 лютого 2023

Актуальні ціна за продаж волосся у лютому 2023 року

Вартість продажу волосся у лютому 2023 року

Наш Центр закупки натурального волосся має індивідуальний підхід до оцінки вашого волосся. Скільки ви отримаєте за продаж власного волосся напряму залежить від стану, структури та довжини ваших пасм. Якщо ви - володарка натурального густого волосся, яке до всього ж має унікальний природний колір, то можете розраховувати на гарну грошову виплату за ваше волосся. Але володаркам доглянутого волосся звичних натуральних кольорів не варто хвилюватись: наш Центр закупки натурального волосся гарантує достойну грошову винагороду і за ваші пасма.

Середня вартість продажу волосся у лютому - березні 2023 року

Центр закупки натурального волосся пропонує високу грошову винагороду за ваше волосся. Пам'ятайте, що кінцева сума залежить від стану і довжини вашого волосся.

Якщо брати узагальнено, то середня вартість за якою ви можете продати нам своє довге волосся така:

  • за 100 грам волосся ви отримаєте від 2000 гривень,
  • за 1 кілограм волосся ви отримаєте від 60 000 гривень.

Нагадуємо, що наш Центр закупки натурального приймає волосся довжиною від 40 сантиметрів!

Де можна продати волосся?

Наш Центр закупки натурального волосся працює на всій території України. Волосся ви можете відправляти нам як звичайною поштою, так і Новою Поштою і гарантовано отримати грошову винагороду про яку вам повідомить наш менеджер після проведення оцінки.

Контакти спеціалістів нашого Центру, які нададуть відповіді на всі питання щодо оцінки волосся, доставки та оплати. Пишіть, Телефонуйте і ми радо вам допоможемо.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Пам'ятайте про правила і алгоритми правильного зрізу волосся, щоб не втрачати його ціну. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30