Телефонувати
Написати

Вирішили продати волосся? Ось що треба знати

16 жовтня 2021

Ви вже знаєте, що ваше волосся має цінність. І ви дійсно можете заробити, якщо вирішили продати своє довге волосся нашому Центру. Сьогодні розкажемо, що треба знати перед продажем довгого волосся.

Ми всі пам’ятаємо сцену з фільму «Маленькі жінки», коли Джо продає своє волосся, тому що її сім’ї потрібні були гроші.
Але, перш ніж замислюватися про те, щоб дорого продати своє волосся, вам спочатку доведеться почати відрощувати волосся і доглядати за ним. Наш Центр купує волосся без хімічної обробки, хімічно не завито, без мелірування та тонування. Довжина вашого волосся має бути від 40 сантиметрів.

довге красиве волосся

Волосся для продажу повинно бути чистим, здоровим і блискучим. Сигаретний дим та запах затримуватимуться у вашому волоссі ще довго після того, як ви вимили. Тому якщо ви вирішили продати волосся, то краще декілька тижнів не паліть.

Незвичайні натуральні кольори волосся - це справжній скрб, оскільки таке волосся має найвищу цінність. Також високо цінується густе, блискуче та непосічене волосся. Якщо в володарка такого волосся, то будьте певні, що зможете дорого продати своє волосся.

Декілька корисних порад якщо ви вирішили продати волосся

Регулярні обрізки дозволять уникнути ламкості і посічених кінчиків (найкраще підстригати волосся кожні шість - вісім тижнів, але обрізати слід лише посіченість).

  • Пам’ятайте що здорове тіло = здорове волосся. Обов’язково вживайте продукти, що містять кальцій і білок для міцного волосся.
  • Вимивайте з фолосся усі продукти доглдяду, адже у них багато хімікатів, які сушать ваше волосся.
  • Відмовтеся зараз від фена, плойки або прасочки, лаку для волосся та інших засобів для укладання! Ці засоби викликають ламкість волосся та посічені кінчики.
  • Замість сушіння феном, висушіть волосся флісовим рушником.
  • Заплетіть волосся на ніч, а вранці у вас будуть чудові хвильки без шкоди, яку завдадуть плойки.
  • Хоча у вас може виникнути спокуса, не розчісуйте волосся більше двох разів на день, а використовуйте при цьому якісний гребінець з дуже широкими зубцями.
  • Ефірні олії, такі як олія розмарину, кедрова олія, олія ялівця та олія лаванди, допоможуть утримати вологу у вашому волоссі. Вночі нанесіть олію на волосся, заплітайте волосся, і ви будете зволожувати волосся. Ніщеназвані ефірні олії використовуйте разом з мигдальною, кокосовою чи жожоба.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся