Телефонувати
Написати

Як і де дорого продати волосся в Україні?

11 жовтня 2021

Якщо у вас дуже довге волосся від 40 сантиметріив і ви думаєте його постригти, знайте, що ми можемо заплатити вам високу ціну за волосся. Чим довше і здоровіше ваше волосся, тим вище ціна. То ж як дорого продати волосся?

Не фарбуйте і не тонуйте волосся

«Незаймане» волосся, коштує набагато дорожче, ніж волосся, пофарбоване, випрямлене або завито хімічно. Ці процеси дуже пошкоджують структуру і воно дуже втрачає у ціні або ж взагалі його ніхто не купить.

ukladka-plojkoj
Не використовуйте тепло для укладки чи завивки волосся

Якщо ви вирішили дорого продати волосся, припиніть користуватися феном, плойкою, праскочкою або будь - яким іншим нагрівальним інструментом для укладання волосся (хоча б за декілька місяців перед продажем). Тепло пошкоджує волосся і робить його ламким. Бережіть волосся від сонячних променів - носіть капелюх, коли збираєтеся тривалий час перебувати на сонці. Користуйтесь спеціальними шапочками, які захистять ваше волосся, якщо ви відвідуєте басейн.

Мийте волосся шампунем без сульфатів два - три рази на тиждень

Сульфати висушують волосся, роблячи його більш схильним до ламкості. Щоденне миття волосся також його сушить, оскільки ви змиваєте натуральні масла, які допомагають волоссю залишатися блискучим і міцним. Мийте волосся натуральним шампунем два - три рази на тиждень, щоб ваше волосся було максимально здоровим і ви змогли дорого його продати.

Зберігайте своє тіло здоровим

Здорове тіло дасть здорове та блискуче волосся. Якщо ваше тіло не дуже здорове, в результаті ваше волосся може виглядати тьмяним. Протягом кількох місяців до продажу свого волосся вживайте багато білка, складних вуглеводів, фруктів та овочів, лосось, яйця, цільнозернові злаки та шпинат ці продукти допомагають волоссю виглядати міцним і блискучим. Не куріть, оскільки сигаретний дим може вплинути на запах вашого волосся, а також робить волосся тьмяним.

продати волосся
Глибоко доглядайте за волоссям раз на тиждень

Купіть в магазині глибоку кондиціонуючу маску і нанесіть її на волосся. Залиште її щонайменше на десять хвилин, перш ніж змити її. Це збереже ваше волосся здоровим і блискучим.

Не стрижіть волосся наперед

Ви зможете дорого продати волосся, коли воно свіжопідстіжене. Старе посічене волосся схильне до висихання і втрати блиску і має не товарний вигляд.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся