Телефонувати
Написати

Як кокосова олія допоможе волоссю щоб дорого його продати

29 липня 2021

Кокосова олія є унікальною, оскільки вона схоже на природну ліпідну структуру волосся і здатна проникати у волосся більше, ніж інші олії

Чим корисна кокосова олія для волосся?

При регулярному нанесенні (два-три рази на тиждень, якщо маєте нормальний чи тонкий тип волосся), кокосова олія може покращити ліпідний баланс волосся, полегшуючи розчісування та укладку, одночасно збільшуючи блиск і запобігає посіченню.

Чи впливає кокосова олія на ріст і густоту волосся?
1

Не зовсім так, але кокосова олія однозначно сприяє зміцненню волосся. Одне з досліджень показало, що кокосова олія може проникати у структуру волосся, допомагаючи зменшити втрату білка у волоссі при регулярному використанні. І хоча деякі дослідження свідчать про те, що кокосова олія може сприяти росту волосся. Проте, слід пам'ятати, що використання кокосової олії, це радше, косметичне, а не медичне лікуіання. Якщо ви маєте лупу, подразнення шкіри голови або випадіння волосся, то краще звернутись до лікаря.

Як використовувати кокосову олію у якості маски для волосся

Найкраще кокосову олію використовувати перед миттям голови шампунем, щоб захистити волосся від вбирання занадто великої кількості олії. Така послідовність використання також зменшує завивку та полегшує укладання волосся після душу. Ось найкращий спосіб застосування кокосової олії:
1. Обирайте "сиру" кокосову олію.
2. Нанесіть кокосову на волосся і розчешіть його сухим гребінцем.
3. Залиште олію на 15-30 хвилин, щоб воно увібралось волоссям.
4. Ретельно промийте волосся великою кількістю шампуню.
Професійна порада: Якщо у вас жирна шкіра голови, використовуйте кокосову олію тільки на середній і кінчиковій частині волосся.

2
Як використовувати кокосову олію як нічний засіб догляду

Залишаючи кокосову олію на ніч, ви отримаєте максимальну користь від кокосової олії.
1. Нанесіть кокосову олію на сухе волосся і розчешіть.
2. Щільно укутайте волосся шапочкою для душу, старим шарфом або рушником перед сном.
3. Змийте маску наступного ранку, пам’ятаючи, що вам, можливо, доведеться двічі вимити голову шампунем, щоб повністю видалити олію, а потім нанесіть звичайний кондиціонер.
Професійна порада: Якщо у вас жирна шкіра, спробуйте змішати невелику кількість кокосової олії з вашим кондиціонером.

Як використовувати кокосову олію для укладання волосся

Якщо ідея нанесення олії на волосся змушує вас нервувати, ви можете почати з малого, використовуючи невелику кількість олії для укладки волосся, наносячи олію на кінчики волосся. Потім розчешіть кінчики гребінцем або пальчиками . Це надасть блиску волоссь, створюючи ефект полірування.

Чи може кокосова олія бути шкідливою для вашого волосся?

Ні, кокосове масло не призводить до випадіння волосся! Однак, якщо у вас жирна шкіра, вам краще уникати використання кокосової олії, тому що вона може закупорити пори і викликати висипання навколо лінії росту волосся у людей, які погано переносять олії на шкірі.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу