Телефонувати
Написати

Як накрутити довге волосся вдома, як професіонал

30 липня 2021

4 способи завивки, за допомогою яких ви можете отримати голівудські локони.

Об'ємні блискучі локони виглядають чудово на будь - якій довжині волосся, кольорі або текстурі. Якщо ви не отримали локони від природи, то є кілька супер простих способів зробити об'ємні та грайливі локони . Тож як накрутити довге волосся самостійно? Давайте розбиратись.

2
Що потрібно знати, перш ніж робити завивку

Незалежно від використовуваного вами інструменту, є кілька важливих рекомдацій, яких потрібно дотримуватись перед початком накручування локонів.
Завжди готуйте і захищайте волосся. Перш ніж накручувати волосся будь-якими методами за допомогою гарячих інструментів, нанесіть теплозахисний засіб, повністю висушіть волосся та розчещіть волосся.

Виберіть правильний інструмент. Більші бігуді утворюють більш об'ємні локони, тоді як менші роблять їх тугішими. Для локонів (або волосся, які важко завивати) вибирайте бігуді діаметром 2,5 см. Для більш пухких локонів обирайті бігуді з діаметром 3 - 3, 5 см.
Виберіть правильний діапазон температур залежно від типу волосся:
Для тонкого або пошкодженого волосся : від 82 °С до 188 °С.
Для нормальної густоти, здорового волосся : від 191 °С до 202°С.
Для густого волосся: від 204 °С до 216 °С.
Зачекайте, поки волосся охолоне, перш ніж торкатись його, щоб не порушити стиль. Коли ви закінчите укладання, покрийте волосся лаком і тільки після цих процедур можете розділяти локони.

Як накрутити волосся за допомогою плойки

Завивайте волоси тримайчи плойку майже вертикально. Відступіть від коренів приблизно 2 см і починайти закручувати пасмо "всередину". Утримуйте протягом 10 секунд, відпустіть і дайте завитку охолонути.

Як завити волосся плоскою прасочкою

Почніть з кореня. Затисніть прасочкуою локон шириною до 2 см біля кореня. Оберніть прасочку навколо волосся і потягніть так, ніби ви скручуєте подарункову стрічкою ножицями, і плавно дотягніть пасмо до кінця

1
Як накрутити волосся гарячими валиками (бігудями)

Почніть правильно. Переконайтеся, що ваше волосся сухе і розчесане. Візьміть пасмо волосся шириною 2 см волосся і, починаючи з кінців, накручуйте пасмо навколо бігуді аж до кореня, поки весь локон не буде закручений. Зробіть те ж саме на решті волосся і дайте валикам охолонути перед розмотуванням.

Як накрутити волосся бігудями на липучці або паралоні

Висушіть феном невеликі ділянки волосся за допомогою круглої щітки. Накрутіть на бігуді ваше волосся. Потім 2 хвилини просушіть волосся, накручене на бігуді феном. Дайте знову охолонути. Волосся у валиках, обприскайте лаком, а потім почекайте кілька хвилин, далі розмотайте локони.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу