Телефонувати
Написати

Як підготувати проблемне волосся для продажу?

25 листопада 2021

Проблеми волосся – звісно, не запалення підшлункової чи гіпертонічний криз, але наявні проблеми з волоссям дуже часто завдають нам неприємних відчуттів та тривог. Також якщо ви плануєте дорого продати волосся, а воно проблемне, то велика ймовірність, що ніхто не купить ваше волосся. Тому, якщо ви володорка довгого або проблемного волосся то давайте розбиратись як врятувати ваше волосся.

Сьогодні на полицях магазинів можемо зустріти маски, бальзами, кондиціонери, олійки для волосся і всі вони обіцяють неймовірні результати уже після першого використання. Можемо запевнити - це міф. Себорея, свербіж, запалення шкіри, випадіння волосся – всі ці проблеми можуть бути спричинені невдало підібраним засобом для миття голови.

густе волосся

Якщо з вашим волоссям усе гаразд, то не варто надто заморочуватись який шампунь обрати: магазинний чи аптечний. І не потрібно міняти шампунь тільки через те, що там у складі помітили лаурилсульфат, хоч і подразнення немає. Якщо ж ваша шкіра голови з особливими потребами (схильна до лупи/себорейного дерматиту/контактної алергії), то засоби для догляду краще шукати та купувати в аптеці.

Волосся страждає та псується, коли ви термічно оброблюєте волосся феном, плойкою або прасочками. Тому якщо ваше волосся проблемне, краще повністю відномитись від термозахисту. Якщо вже взагалі від них не можна відмовитись то використовуйте такий набір: шампунь (бажано безсульфатний), кондиціонер чи бальзам, маска (для використання раз у тиждень), а також термозахист або засіб для легкого розчісування. Натуральні олійки для волосся – за бажанням і необхідністю.

Існує багато міфів про те, що шампунь для миття волосся потрібно змінювати. Якщо ви правильно підберете засіб, його не треба буде змінювати. Шкіра голови та волосся не звикає до шампуню і не змінює своїх властивостей. Якщо раптом щось пішло не так, можна спробувати розібратись у зовнішніх та внутрішніх факторах вашого стану. Так, стрес, зміна гормонального стану можуть впливати на жирність та структуру волосся і, як бачите, справа тут зовсім не у шампуні.

Ми у Центрі закупки натурального волосся рекомендуємо Вам не займатись самодіагностикою і самостійним лікуванням волосся. Якщо ви помітили, що ваше довге та густе волосся почало випадати, ламатись, у вас з'явились проблеми з шкірою голову - у першу чергу зверніться до лікаря! Саме лікар (трихолого, ендокринолог чи невролог) допоможе вам швидше виявити причину погіршення стану вашого волосся та позбутись її. Саме після такого алгоритму дій ви помітите як покращиться стан вашого волосся і ви зможете продати нам своє довге густе волосся від 40 сантиметрів за найкращою ціною!


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, зверніться до нашого Центру. Дізнатісь вартість продажу волосся