Телефонувати
Написати

Як позбутись сухості волосся перед продажем?

20 липня 2023

Як вирішити проблему?

Чому сохне волосся влітку?

Якщо ви вирішили продати довге волосся, але стали помічати чітко виражену сухість волосся (через яку, власне, може знизитись ринкова вартість вашого волосся), то це проблема, яка має вирішення. Влітку волосся схильне до сухості через фактори, що пов'язані зі змінами погодних умов і особливістю літнього догляду за волоссям. Серед оснонвих причим можна видітити такі:

 • Пошкодження сонцем: При довготривалому перебуванні на сонці його ультрафіолетові промені можуть пошкодити зовнішній (кератиновий) шар волосся і ви можете спостерігати вигорання кольору і сухість волосся.
 • Солона вода. Плавання в морі або морська вода може містити сіль, яка висушує волосся, сприяючи його ламкості і сухості.
 • Хлор у басейнах. При контакті з хлорованою водою у басейнах волосся також може висихати і втрачати зволоження. Тому, перебуваючи в басайнах обов'язково користуйтесь спеціальною шапочкою або взагалі не мочіть волосся.
 • Спека. Влітку температура повітря може бути дуже високою, що призводить до випаровування вологи з волосся і шкодить його структурі. Тому на захист волосся має прийти стильний головний убір, який не тільки захистить ваше волосся, а і потурбується про те, щоб ви не спіймали тепловий удар.
 • Зміна догляду за волоссям. Влітку ми частіше миємо голову через спеуц і, відповідно, пітливість, що притягує бруд на наше волосся та шкіру голову. Такі процедури можуть призвести до видалення природних олій з волосся, що сприяє його висушуванню.
 • Посилене використання стайлінгових засобів. У літній період багато людей збільшують використання стайлінгових засобів, таких як фени, праскочки, лаки і муси, щоб утримати зачіску на місці. Ці засоби можуть завдавати додаткового пошкодження волоссю.
позбутись сухості волосся

Як позбутись сухості волосся перед продажем?

 • Обов'язково застосовуйте захисний засіб для волосся перед виходом на сонце або купанням у морі або басейні.
 • Носіть захисний головний убір (наприклад, шапку або капелюх) для зменшення впливу сонячних променів на волосся. На благо, зараз можете обрати собі найкращий серед безлічі варіацій.
 • Зменшіть використання теплових засобів для стайлінгу.
 • Використовуйте зволожуючі маски або кондиціонери, які допомагають зберегти вологу волосся.
 • Намагайтесь мити волосся волосся м'якими шампунями і не частіше, ніж це необхідно.
 • Уникайте агресивних хімічних процедур і фарбування волосся.

Збереження здоров'я волосся влітку потребує уважного догляду, але правильні заходи допоможуть зберегти волосся сильним і зволоженим і в подальшому дорого продати волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатись вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30