Телефонувати
Написати

Як продати своє волосся у Дніпрі: покрокова інструкція

7 червня 2024

Розберемо вартість продажу волосся, умови доставки в Дніпро та оплату за ваше волосся

Чому варто обрати наш Центр закупівлі натурального волосся?

Ви хочете продати своє волосся у Дніпрі? Наш Центр закупівлі натурального волосся пропонує вигідні умови. Давайте розповімо вам, чому саме наш Центр є найкращим вибором.

1. Вартість продажу волосся у Дніпрі

Для початку визначте довжину свого волосся. Довге нефарбоване волосся цінується дорожче, і кожні 5 см густого волосся можуть суттєво щбільшити вартість волосся. Важливо, щоб волосся було доглянутим та здоровим. Наш Центр пропонує від 2000 гривень за 100 грамів волосся, але кінцева сума залежить від стану вашого волосся. Ми приймаємо волосся довжиною від 40 сантиметрів.

Продаж волосся Дніпро

2. Оцінка вартості волосся за фото або відео

Зробіть якісне фото або відео свого волосся і надішліть його нашому менеджеру для попередньої оцінки в один з наших мессенджерів.

3. Оцінка вартості волосся нашим менеджером

Наші менеджери оцінять ваше волосся і запропонують найвищу ціну на ринку. На цьому етапі також обговорюються способи доставки вашого волосся з Дніпра до нашого центру та умови оплати.

4. Безкоштовна зачіска та укладка нашим клієнтам

Оберіть зручну для вас перукарню у Дніпрі, де можна зробити якісний зріз волосся, яке ви хочете продати. Ми зв'яжемося з майстром і оплатимо для вас нову зачіску. Ви отримаєте не лише грошову винагороду за своє волосся, але й новий стильний образ в улюбленого майстра.

Переваги нашого Центру закупівлі натурального волосся

Професіоналізм та досвід

Ми працюємо на ринку майже 10 років і знаємо всі тонкощі процесу закупівлі волосся. Ви можете ознайомитися з відгуками про нашу компанію.

Чесність та прозорість

Ми поважаємо інтереси кожного клієнта і прагнемо, щоб процес продажу був легким та приємним як для продавця, так і для покупця. Ми цінуємо нашу репутацію, яку вибудовували роками.

продати волосся у Дніпрі

Обираючи наш Центр закупівлі натурального волосся, ви отримуєте надійного партнера та найвищу ціну за своє волосся.

Якщо ви хочете продати довге волосся від 40 см у Дніпрі за найвигіднішою ціною - звертайтеся до нашого Центру закупки натурального волосся. Телефонуйте та пишіть. Продаж волосся - це не лише можливість отримати додатковий дохід, але й спосіб змінити свій образ. За допомогою правильної підготовки, ви можете легко продати своє довге волосся у Дніпрі та отримати задоволення від нового образу та додаткового доходу. Наша команда готова зробити все можливе, щоб ваш досвід продажу волосся був легким, приємним та вигідним. Звертайтеся до нас сьогодні та отримайте гроші за ваше довге натуральне волосся від 40 сантиметрів