Телефонувати
Написати

Як продати волосся у Львові

26 березня 2024

Продаж волосся — це важливий крок, адже, часом, дуже важко наважитись зрізати своє довге волосся і отримати новий імідж.

Гарна грошова винагорода за продаж натурального волосся від 40 сантиметрів, мабуть, якнайкраще мотивує до зміни іміджу.

Як розраховується вартість продажу волосся?

Для вашого чіткого розуміння наш Центр закупки натурального волосся виділив 5 основних критеріїв, за якими наші менеджери формують вартість скупки волосся.

Як продати волосся у львові

Довжина волосся для продажу

Чим довше волосся, тим вища його вартість. Ми купуємо лише натуральне волосся від 40 см.

Колір волосся для продажу

Світло-русяве волосся та натуральний ( не фарбований ) блонд завжди коштує дорожче. Проте, і володарки (володарі) темного волосся можуть виручити непогані кошти за продаж волосся, адже все залежить від стану волосся.

Вага волосся

Вартість продажу волосся вираховується за грами. В середньому, якщо ви зрізаєте 55 см волосся, то зріз виходить близько 150-200 грамів. За 100 грамів натурального ви можете отримати від 2000 гривень.

Продаж волосся у Львові

Доглянутість волосся перед продажем

Якість волосся впливає на його вартість. Сухе посічене волосся коштуватиме дешевше або ж його взагалі не куплять. Тому, якщо плануєте продавати волосся, то зазадалегіть приділіть увагу його стану та здоров'ю.

Як продати довге волосся від 40 см у Львові?

  1. Ви надсилаєте нам детальне фото чи відео вашого волосся, включно з вимірами довжини для професійної оцінки. Як правильно зробити замір та фото вас обов’язково проконсультують наші менеджери.
  2. Наші менеджери роблять оцінку вашого волосся та озвучують суму, за яку ви можете продати своє волосся Центру закупки натурального волосся.
  3. Після оцінки вартості волосся, ми запишемо вас на стрижку або ви самі обираєте свого майстра. Вартість перукарських послуг 100% оплачується нашим Центром закупки натурального волосся.

Наважившись продати своє довге волосся, ви отримайте гроші, новий образ та гарний настрій. Під час усього процесу продажу волосся вас постійно супроводжують наші менеджери.

Якщо ви хочете продати довге волосся від 40 см у Львові за найвигіднішою ціною - звертайтеся до нашого Центру закупки натурального волосся. Телефонуйте та пишіть.