Телефонувати
Написати

Як рисова вода допоможе дорого продати волосся

24 липня 2021

З давніх часів у азіатських ритуалах догляду за волоссям та шкірою використовується рисова вода та рисове молоко. Азіатські красуні кажуть, що багата антиоксидантами рисова вода робиться, шляхом замочування рису у воді і зміцнює волосся та м’яко відлущує шкіру голови.

Рисова вода багата амінокислотами, вітамінами групи В, вітаміном Е, мінералами та антиоксидантами. При регулярному використанні рисової води волосся стає міцним, гладеньким та блискучим.

рисова вода для волосся
Переваги використання рисової води для волосся

1. Крохмаль, що міститься у рисовій воді допомагає загальному здоров’ю волосся. Вітаміни, антиоксиданти та амінокислоти є ключовими для здоров'я волосся. Інозитол надає сили волоссю: він проникає у стрижень волосся, зміцнює і відновлює його зсередини.

2. Антиоксиданти допомагають відновлювати пасма, а амінокислоти запобігають пошкодженню.

Як зробити рисову воду?

1. Промийте дві столові ложки простого білого рису (органічного або неорганічного) у двох склянках води.
2. Помішайте суміш і залиште її приблизно на півгодини.
3. Побачивши молочну, каламутну воду, процідіть її і можете наносити на волосся.
Кращих результатів для волосся ви можете досягти, якщо будете зброджувати рисову воду. Ось як: виконайте наведені вище дії, але замість півгодини, залиште рис у воді приблизно на 24 години. Через 24 години процідіть рис і розведіть отриманий розчин з більшою кількістю води.

рисова вода для волосся
Як ви використовуєте рисову воду для волосся?

Як ополіскувач: Один з простих способів використовувати рисову воду для густого волосся - використовувати її як ополіскувач після того, як ви шампунем помили волосся, але перед використанням кондиціонеру. Залиште рисову воду на голові на кілька хвилин, потім змийте.

Як зволожуючий спрей:

Чи є побічні ефекти від використання рисової води на волоссі?

Часте нанесення рисової води безпосередньо на волосся може призвести до розшарування волосинок, але явища доволі не часті. Тому можете спокійно використовувати рисову воду як ополіскувач після миття волосся, але опісля не забувайте наносити кондиціонер.

Як часто слід використовувати рисову воду для волосся?

Продукти, що містять екстракти рисової води, можна використовувати щодня, але якщо ви самостійно приготували рисову воду, то рекомендується використовувати її лише один раз на тиждень. І цього буде достатньо для оздоровлення волосся.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу