Телефонувати
Написати

Як швидко відростити волосся для продажу

26 вересня 2021

Якщо ви вирішили дорого продати волосся, але трохи не вистачає довжини, то ось декілька порад як видростити довге волосся

догляд за довгим волоссям
Регулярне підрізання кінчиків

Обрізка допоможе вам легко позбутися посічених кінчиків і пришвидчить ріст волосся. Посіченість кінчиків може бути викликана кількома факторами, зокрема впливом навколишнього середовища, стресом або використанням плойок. Однак єдиний спосіб позбутися посіченості - це обрізати посічені кінці. Також це зробить ваше волосся густішим і ви зможете дорого його продать.

Використовуйте кондиціонер та шампунь

Потрібно мити волосся по мірі його забрудненості. Користуйтесь кондиціонером кожен день. Кондиціонер допоможе зберегти натуральний колір волосся і захистити його від механічних пошкоджень. А це значить, що ви зможете дорого продати волосся. Важливо. Якщо волосся починає пухнаститись, то це означає, що воно потребує додаткового зволоження та живлення.

Перевірте свій раціон харчування

Ваше харчування відіграє ключову роль для здоров'я та краси волосся. Тому, якщо ви хочете відростити волосся, спробуйте вживання в їжу продуктів, багатих на вітамін С, вітамін А та вітамін Е. Це прискорить ріст волосся. Також не забувайте вживати їжу, багату цинком і омега -3 кислотами. Деякі з продуктів, які ви можете спробувати, - це квасоля, молюски, устриці та яйця. Ви також повинні спробувати їсти болгарський перець, зелені овочі та жирні види риби (для збагачення омега -3 кислот).

шовкові наволочки для волосся
Шовк і атлас

Хоча це може здатися трохи дивним, бавовняні наволочки сприяють пошкодженню структури волосини. Тому, якщо ви хочете захистити своє волосся, вам слід спати на шовковій наволочці. Більш того, на відміну від бавовняних наволочок, шовкові допомагають утримувати вологу всередині волосся та зменшують пошкодження.

Обережно розчісуйте волосся

Намагайтеся рухатися знизу вгору, замість того, щоб рухатися від шкіри голови до кінчиків.

Дайте волоссю відпочити

Якщо ви мрієте про довге густе волосся, варто почати давати йому трохи відпочити. Це означає не використовувати фарби для волосся, плойки або будь - які інші процедури. Дозвольте вашому волоссю спокійно відрости до бажаної довжини. Більше того, якщо у вас надчутливе та м’яке волосся, спробуйте тримати його розпущеним. Якщо ви хочете зав’язати волосся в хвіст, зробіть його вільним, щоб пасма не перетискались гумкою для волосся.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся