Телефонувати
Написати

Як забруднення повітря щодня вбиває наше волосся

21 березня 2021

Широко відомий факт, що забруднення повітря може серйозно зашкодити нашому здоров’ю. Але чи знали ви, що від поганого повітря страждає ваше волосся?

Залежно від того, де ви живете, забруднення повітря може вплинути на ваші волосся, роблячи його сухим, ламким та пошкодженим. Погане повітря - це не що інше, як мікроскопічні забруднюючі частинки, які легко проникають через шкіру шкіри голови, викликаючи роздратування, облисіння, а в деяких випадках навіть рак.

брудне повітря шкодить волоссю

Парадокс у тому, що ми завжди витрачаємо чималу суму грошей на засоби догляду за волоссям, щоб отримати ідеальні шовковисті локони, а винуватець наших проблем залишається недоторканим і щодня вбиває красу нашого волосся. Пора зрозуміти, що засоби догляду за волоссям глобально нічого не можуть зробити, якщо повітря навколо вас забруднення.

 

Дотримуйтесь наступних порад, щоб зменшити вплив забрудненого повітря на волосся:

 вітамін С для волосся
Вживайте достатню кількість вітаміну С.

Вітамін С є антиоксидантом, який допомагає нашому організму боротися зі шкідливими наслідками забруднення повітря. Найкращими природними джерелами вітаміну С є апельсини, гуава, папайя, стручковий перець, цвітна капуста, агрус тощо. Вони легко доступні і можуть творити чудеса, коли справа стосується захисту волосся та здоров'я.

 Капелюхи захищають волосся від забруднення
Прикривайте волосся

Прикривання волосся під час перебування на вулиці часом може бути дуже корисним. Пряме сонячне світло та вплив крихітних забруднюючих частинок можуть пошкодити волосся швидше, ніж якщо вони добре покриті стильним головним убором.

Не божеволійте від миття голови

Ми знаємо, що всі ми відчуваємо, що найкращий спосіб позбутися від усього бруду - регулярно мити волосся. На жаль, це не найкраще, що можна зробити. Коли маніакально миєте волосся 2 рази на день, то волосся втрачає природні олії і стає більш сухим і ламким. 

Зволоження і ще раз зволоження 

Коли справа стосується сухого і ламкого волосся, гідратація - це ваш найкращий друг. Приділіть своєму волоссю час, застосовуючи зволожуючу та живильну маску раз на тиждень. На ринку доступно кілька зволожуючих масок, або ви можете зробити таку і у себе вдома.

Вибирайте очищувач повітря

Так, це доволі цікава рекомедація, але найефективніша. Очищувачі повітря з повітряними фільтрами HEPA здатні знищувати 99,99% шкідливих забруднюючих частинок з повітря. Це подвійна перевага: ви будете дихати чистим повітрям і шкіра голови та волосся не накопичуватимуть забруднюючі речовини!

Також рекомендуємо вам переглянути нашу рубрику «Поради» , де зібрані прості та дієві методи догляду за волоссям.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу