Телефонувати
Написати

Як захистити довге волосся під час сну щоб дорого його продати

3 січня 2022

Якщо у вас довге волосся, сон без належного укладання молосся може призвести до ламкості волосся та інших пошкоджень.

Особливо ця тема актуальна, якщо ви вирішили продати волосся і зараз неабияк слідкуєте за станом свого волосся. Погодьтесь, слідкувати за довгим волоссям від 40 сантиметрів та ще робота. Тому сьогодні поговоримо як правильно спати та захистити довге волосся під час сну.

Використовуйте шовкову або атласну наволочку

Наволочка з шовковими або атласними волокнами може зменшити тертя волосся під час сну. Як додатковий бонус, ці типи наволок можуть зменшити розтягнення та стрес вашої шкіри під час сну, запобігаючи появі зморшок, викликаних старінням. Атлас і шовк є гіпоалергенними і охолоджуючими волокнами, на відміну від бавовни.

Не спіть з мокрим волоссям

Якщо ви лягаєте спати навіть з невеликою кількістю вологи у вашому волоссі, це може спричинити ламкість волосся або сплутаність волосся вранці. Пасма вашого волосся найбільш слабкі, коли вони містять вологу.

як спати з довгим волоссям

Розчешіть волосся перед сном

Це процедура не потребує багато часу. Залежно від типу вашого волосся, використовуйте простий гребінець або гребінець з широкими зубцями, які допоможуть розчесати ваше волосся не завдаючи шкоди.

Перейдіть на силіконові резинки для волосся

Еластичні гумки для волосся є типовим варіантом, коли ви зав'язуєте волосся на вечір. Але ці гумки насправді можуть створити навантаження на ваше волосся і шкіру голови, оскільки вони відтягують ваше волосся назад. Це тертя спричиняє ламкість волосся. Замість цього зав’яжіть волосся за допомогою тканинної резинки, виготовленої, як ви здогадалися, з шовку або атласу або силіконової резинки. Це дозволить вашому волоссю відпочити від тертя.

Захистіть кінці ефірною олією

Кінчики вашого волосся можуть нести на собі тягар пошкоджень, які трапляються під час сну. Навіть якщо ви спите на спині, ви можете, навіть не підозрюючи, зламати довші локони. Ви можете захистити свої кінчики, використовуючи ефірні масла перед сном. Арганова олія, мигдальна олія, олія жожоба або навіть кокосова олія – це гарні засоби для догляду за кінчиками. Нанесіть масло на волосся, особливо зосередившись на кінчиках. Це може допомогти захистити ваше волосся від тертя і запобігти появі посічених кінчиків.

Важливо!

Те, що ваше волосся має бути сухим, коли ви спите, не означає, що воно повинно бути сухим і зневодненим, коли ви прокидаєтеся. Якщо ви часто прокидаєтеся з кучерявим волоссям, яке важко привести до ладу, то ви маєте почати користуватись кондиціонером для волосся. Волосся, яке схильне до сухості, буде процвітати за допомогою зволожуючого кондиціонера, який не змивається. Волосся, яке має тенденцію до жирності, може отримати користь від незмивної формули, але з бельш легкою текстурою на основі рослинних екстрактів. Уникайте всього, що містить кислий компонент (наприклад, лимонну кислоту або яблучний оцет), оскільки їх небезпечно тримати на волоссі більше 6 годин. Крім того, уникайте важких білкових добавок, таких як яйця, які можуть обтяжувати ваше волосся і збільшувати ймовірність ламкості. Дотримуйтеся легких рослинних засобів (наприклад, олії м’яти перцевої або алое вера ), які можуть надати блиск, стимулювати шкіру голови та полегшити розчісування вранці.

Під час сну можна захистити (і навіть підживити) ваші довгі локони. Цей процес може включати певну кількість проб і помилок, тому ви можете спробувати наведені вище поради по черзі, щоб побачити, що буде працювати для вас.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся