Телефонувати
Написати

Яке волосся купують?

17 вересня 2022

Який тип волосся? Мінімальна довжина? Що впливає на вартість продажу волосся?

Що впливає на вартість волосся?

Ми вже неодноразово писали про те, що в першу чергу на вартість волосся при продажу впливає його довжина та стан. Відповідно, від стану волосся залежать і інші фактори, які збільшують ціну за волосся при продажу. До таких вакторів належать:

  • Вага волосся. Чим густіше ( а значить важче ваше волосся) тим більшу ціну за нього ви можете отримати за нього при продажу).
  • Довжина волосся. Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати волосся від 40 сантиметрів і отримати за 100 грамів волосся від 2000 гривень. Ви також маєте розуміти, що такі показники як «вага» та «довжина» волосся безпосередньо вказують на його стан. Чим густіше і доглянутіше волосся - тим дорожче воно коштує на ринку і сума за 100 грам волосся може суттєво зрости. Тому, якщо ви у найближчій перспективі плануєте продати волосся - приділіть достатньо часу на догляд за ним. Повірте, ці зусилля окупляться.
довге волосся для продажу

Етапи продажу волосся в Україні

  1. Напишіть чи зателефонуйте у наш Центр закупки натурального волосся. Контактні номери телефонів: (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30.
  2. Опісля розмови, ви надсилайте нам фото вашого волосся (краще всього закріпивши на ньому сантиментрову стрічку, для того щоб ми могли бачити реальну довжину волосся). Намагайтесь надіслати детальні фото: від всієї довжини до деталей по структурі і стану волосся.
  3. Після того, як ви надіслали нам фото волосся для продажу, нашими спеціалістами проводиться попередня оцінка стану вашого волосся та озвучується можлива попередня вартість за яку ми готові купити ваше волосся.
  4. Далі ви йдете до свого майстра, попередньо озвучивши йому, що волосся ви хочете продати і вам потрібен правильний зріз. Після зрізу волосся бажано ще раз провести заміри та зважити волосся (якщо у вашому салоні є такі ваги) і надіслати контрольні фото у Центр закупки натурального волосся. Це дозаолить точно оцінити вартість волосся.
  5. Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

Яке волосся купують в Україні?

Нашому Центру закупки натурального вилосся ви можете продати довге дитяче, жіноче та чоловіче волосся від 40 сантиметрів. Вартість продажу волосся буде залежати від стану, структури та довжини волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся