Телефонувати
Написати

Яку ціну можна отримати за продаж волосся?

29 червня 2023

Наш Центр закупки волосся має багаторічний досвід у придбанні волосся за високою ціною по всій Україні. Нижче ми підготували основну інструкцію, яка містить відповіді на найпоширеніші питання щодо продажу волосся за високою ціною нашому Центру.

Яка ціна продажу волосся?

У нас є можливість придбати ваше довге натуральне волосся. Ми готові прийняти волосся від 100 грам, якщо воно здорове і доглянуте. Ціна за 100 грам волосся розраховується від 2000 гривень (вартість може варіюватись в залежності від стану вашого волосся). Ви також можете продати 1 кг волосся нашому Центру за ціною від 60000 гривень (вартість залежить від густини та зовнішнього вигляду волосся).

Процедура оцінки волосся

Ми пропонуємо високу ціну за ваше волосся при купівлі. Під час процесу передпродажної оцінки волосся, ми звертаємо увагу на кілька факторів. Волосся, яке можна продати, повинно бути повністю натуральним і не піддаватися хімічній обробці, включаючи фарбування або освітлення. Мінімальна довжина волосся для продажу повинна складати не менше 40 см. Також ми звертаємо увагу на природний блиск волосся, щоб воно мало привабливий вигляд.

Як продати волосся?

Для продажу волосся ви надсилайте нам фотографії вашого волосся в один з мессенджерів. Після цього ми обговоримо з вами варіанти доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта) і уточнимо деталі оплати за волосся (оплата на місці або післяплата).

Підготовка волосся до продажу (відправки)Для належної підготовки волосся до продажу, слід дотримуватись наступних кроків: спочатку ретельно вимийте волосся за допомогою шампуню, а потім використовуйте бальзам або кондиціонер після миття. Після цього, висушіть волосся, краще за все природним шляхом. Щоб ваше волосся виглядало охайно перед продажем, рекомендується звернутися до перукаря (повідомте нас про це, і ми компенсуємо вам витрати на стрижку після зрізання волосся для продажу). Більш детальну процедуру підготовки вам надасть наш менеджер під час консультації.

Як правильно обрізати волосся для продажу?

Щоб правильно обрізати локони для продажу і зберегти їх якість, скористайтеся такими кроками. Спочатку зробіть один або кілька хвостиків, дуже щільно перев'яжіть їх гумкою. Злегка опустіть гумку вниз на 5-10 см, а потім зріжте волосся гострими ножицями. Після обрізки волосся слід помістити в пакет з натуральної тканини, газету або паперовий конверт, щоб уникнути сплутування. Потім ви можете відправити своє волосся до нас і отримати обговорену вартість за продаж вашого довгого волосся.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатись вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30