Телефонувати
Написати

Зріз волосся перед продажем. Як правильно зрізати волосся?

17 липня 2023

Як правильно зрізати волосся?

Чи легально продавати волосся?

Ми хотіли звернути вашу увагу на те, що продаж волосся в Україні - цілком легальна справа, якою наш Центр закупки натурального волосся займається близько 10 років. Тому, якщо ви плануєте продавати нам своє довге волосся від 40 сантиметрів, то можете бути певні, що знайшли потрібного покупця. Ваше волосся буде використано для виробництва натуральних перук, тресів та для пасм нарощеного волосся.

Як зрізати волосся перед продажем?

Наш Центр закупки натурального волосся приймає натуральне волосся, довжиною від 40 сантиметрів. Тому, перед зрізанням, ще раз наголосіть перукарю, яку довжину волосся ви бажаєте продати, і зробіть контрольні заміри перед зрізанням волосся.

Обов'язково потурбуйтесь про те, щоб ваше волосся було чистим і на ньому не було залишків шампуню чи кондиціонера або продуктів догляду.

Використовуйте лише гострі і чисті ножиці для зрізання волосся. Перед зрізанням, можете сформувати з волосся один або декілька пучків (саме це дозволить зробити гарний зріз). Власне, волосся зібране у пучки, потім буде легше транспортувати та зберігати (як мінімум воно матиме гарний товарний вигляд).

Якщо так сталось, що ви надсилаєте покупцю волосся не у день зрізу, то після зрізу, покладіть волосся у сухе та чисте місце (можете загорнути його у щільний папір та покласти у пластиковий контейнер).

Якщо у вас виникають додаткові питання, то ви завжди можете написати нашим менеджерам і вони завжди нададуть вам усі консультації та поради як по зрізу, так і зберіганню та правильній пересилці волосся.

Як довго можна зберігати волосся після зрізу

Якщо волосся було доглянуте та здорове до зрізу, воно буде зберігатися краще. Волосся, пошкоджене хімічними процедурами або недбайливим доглядом, може швидше втратити якість після зрізу. Середній час зберігання волосся (без втрати якості) до 1 року. Але ми рекомендуємо зрізати волосся, якщо ви 100% впевнені, що будете його продавати у найближчі дні.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів в Києві, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся не тільки у Києві, а і по всій Україні. Дізнатись вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30