Телефонувати
Написати

10 найкращих зачісок для короткого волосся

2 січня 2021

Існує незліченна кількість модних зачісок для короткого волосся. Тому обрізавши свої довгі локони, ви можете легко обратити приголомшеву зачіску для нового стилю! Поїхали.

зачіска томбой
Зачіска «Томбой»

Привабливість зачіски очевидна - вона не тільки проста у догляді, але й виглядає надзвичайно круто! Додаючи вашому образу легкості та стильності.

зачіска каскадний піксі
Зачіска «Каскадний Піксі»

Вибирайте м’які переходи каскадів волосся, щоб створити поступову зміну довжини та легкий об’єм. Ідеальне рішення для володарок тонкого волосся.

зачіска Короткий рівний білявий Боб
Зачіска «Короткий рівний білявий Боб»

Елегантний, сучасний та приємний - цей боб отримує найкращі бали та не втрачає своєї актуальност з плином часу!

Зачіска бузкова перлина Піксі
Зачіска «Бузкова перлина Піксі».

Коротке волосся може бути таким інтригуючим! Не бійтеся експериментувати з кольорами та фактурами. Ми закохані в цю злегка фанкі зачіску з чубчиком.

Зачіска Перевернутий кошлатий Боб
Зачіска «Перевернутий кошлатий Боб»

Стиль додає волоссю густину і об’єм. Стрижку прикрасить колорування. Ризикніть і результат буде кращим, ніж ви очікуєте.

Зачіска Тупий Боб
Зачіска «Тупий Боб»

Шарування - це не все. Іноді додавання тупих країв до шаруватих довжин вносить свою родзинку до вашого стилю. Зачіска однаково стильно виглядає у будь-якому віці.

Зачіска Довгий Піксі з чубчиком
Зачіска «Довгий Піксі з чубчиком»

Ця стрижка зараз знаходиться на вершині поточних тенденцій! Зачіска додає приголомшливого об’єму, пасує як і до спортивного, так і до ділового стилю одягу. А правильне колорування додасть свою родзинку до цього стилю!

зачіска під хлопчика
Зачіска «Під хлочика»

Так, ми нічого не переплутали. Подивіться як така зачіска пасує жінкам, роблячи волосся густішим та об’ємнішим. Зачіска проста у догляді та не потребує надзвичайних зусиль.

Зачіска швруватий скуйовджений боб
Зачіска «Шаруватий, скуйовджений Боб»

Ідеальне рішення для дівчат з кучерявим волоссям! Шаруватий, скуйовджений боб - це класичний стиль, який ніколи не втрачає актуальності. Він підходить для всіх форм обличчя.

заіска Привабливий пастельно-рожевий Боб
Зачіска «Привабливий пастельно-рожевий Боб»

Фарбувати волосся в рожевий колір - це сміливе рішення, але, напевно, більшість з нас замислювались над цим. Колір приємний для більшості відтінків шкіри - і тонко градуйований боб легко формує об’єм зачісці.
Якщо ви вирішили зробити цей смілий крок, будь ласка, не економте на гарному колористі. Адже саме від його вміння залежить чи будете ви королевою, чи зіпсуєте собі волосся.

А для того, щоб ваше волосся мало природний блиск та силу рекомендуємо додати до свого догляду 6 найкращих ефірних олій для росту волосся.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу