Телефонувати
Написати

3 дієві маски з хни щоб дорого продати волосся

7 березня 2021

Сьогодні, продовжуючи тему корисних властивостей хни, пропонуємо вам спробувати 3 дієві маски з хни для красивого волосся.

У попередній статті ми розповідали що несення хни на волосся не тільки робить їх блискучими та гладкими, але й має зволожуючі властивості, які допомагають вашому волоссю утримувати вологу.

Окрім природних охолоджуючих властивостей, хна також має антимікробні властивості, тобто вона діє як засіб, який допомагає знищувати бактерії, а також перешкоджати їх росту. Крім того, це також допомагає видалити надлишок жиру, що присутній у вашому волоссі, і кондиціонувати його.

маска з хни для волосся
Маска з хни проти лупи

Маска допоможе вам боротися з лупою, і ви помітите приголомшливі результати всього за декілька тижнів.

Приготування:

Додайте 1 столову ложку оливкової олії до порошку хни. Потім додайте до суміші яєчні білки. Розмішайте цю суміш і додайте в неї трохи води. Продовжуйте це робити, поки суміш не стане однорідною. Тепер рівномірно нанесіть цю суміш на шкіру голови. Залиште на годину, а потім змийте волосся шампунем без сульфатів. Використовуйте маску 1 раз на тиждень.

маска з хни
Маска з хни для блиску волосся

Ця маска для волосся багата білками і має кондиціонуючі властивості. Вона ретельно очищає волосся без пересушування.

Приготування:

Почніть із змішування порошку хни з порошком мильного горіху і додайте пів склянки води, перемішуючи суміш. Потім нехай ця суміш настоїться протягом ночі. Вранці ще раз перемішайте інгредієнти. Акуратно нанесіть цю суміш на волосся, починаючи від коренів і поступово наьлижаючись до кінчиків. Залиште маску на годину, а потім промийте волосся м’яким шампунем. Робіть маску тричі на місяць для отримання ефективних результатів.

маска з хни та амли
Маска для росту волосся

Приготування:

Змішайте порошок хни з порошком Амли та пастою пажитника. Додайте в суміш трохи води і перемішайте цю пасту. Потім додайте яєчні білки та лимонний сік. Дайте настоятись близько години. Нанесіть цю пасту рівномірно на волосся і залиште її приблизно на годину, перш ніж змивати м’яким шампунем. Для отримання більш ефективних результатів повторюйте цей процес раз на тиждень.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу