Телефонувати
Написати

5 найкращих вітамінів для росту і здоров’я волосся щоб дорого його продати

14 грудня 2020

Як і будь-яка інша частина нашого тіла, волосся потребує різноманітних поживних речовин, щоб бути здоровими та рости. Насправді, від дефіциту певних вітамінів волосся починає випадати.

Хоча такі фактори, як вік, генетика та гормони також впливають на ріст волосся, але оптимальне споживання поживних речовин є ключовим для здоров’я волосся.
Нижче наведено 5 вітамінів, які необхідні для роту та здоров’я волосся.

вітамін А для росту волосся
Вітамін А

Усі клітини нашого організму потребують вітаміну А для росту. Сюди входить і волосся. Вітамін А також допомагає шкірним залозам виробляти жирну речовину, що називається шкірним салом, що зволожує шкіру голови і допомагає підтримувати здоров’я волосся.У солодкій картоплі, моркві, гарбузі, шпинаті та капусті багато бета-каротину, який перетворюється на вітамін А.
Вітамін А також можна знайти в продуктах тваринного походження, таких як молоко, яйця та йогурти. Олія з печінки тріски є особливо хорошим джерелом.

вітамін В для росту волосся
Вітамін В

Одним з найвідоміших вітамінів для росту волосся є вітамін групи В, який називається біотин. Дослідження пов’язують дефіцит біотину з випаданням волосся у людей.
Інші вітаміни групи В допомагають створювати еритроцити, які несуть кисень та поживні речовини до шкіри голови та волосяних фолікулів. Ці процеси важливі для росту волосся.
Ви можете отримувати вітаміни групи В з багатьох продуктів, включаючи цільнозернові, мигдаль, м’ясо, рибу, морепродукти та листову зелень.
Крім того, тваринна їжа є єдиним корисним джерелом вітаміну В12. Тож якщо ви дотримуєтесь вегетаріанської або веганської дієти, розгляньте можливість прийому добавки.

вітамін С для росту волосся
Вітамін С

Пошкодження вільними радикалами може заблокувати ріст і спричинити старіння волосся.
Вітамін С - потужний антиоксидант, який допомагає захистити наше волосся. Крім того, наш організм потребує вітаміну С для утворення білка, відомого як колаген - важливої частина структури волосся.Вітамін С також допомагає вашому організму засвоювати залізо, мінерал, необхідний для росту волосся. Полуниця, перець, гуава та цитрусові - це хороші джерела вітаміну С.

вітамін Д для росту волосся
Вітамін D

Низький рівень вітаміну D пов'язаний з облисінням, Дослідження також показують, що вітамін D може допомогти створити нові фолікули - крихітні пори шкіри голови, де може рости нове волосся.
Ваше тіло виробляє вітамін D при безпосередньому контакті з сонячними променями. Вітамін D міститься у таких продуктах як жирна риба, печінки тріски, деякі гриби. Не нехтуйте харчовими добавками, що містять вітамін D.

Вітамін Е для росту волосся
Вітамін E

Подібно до вітаміну С, вітамін Е є антиоксидантом, який запобігає окисненню та стимулює ріст волосся.
В одному дослідженні люди з випаданням волосся спостерігали збільшення росту волосся на 34,5% після прийому вітаміну Е протягом 8 місяців.
Насіння соняшнику, мигдаль, шпинат та авокадо - все це хороші джерела вітаміну Е та наші незамінні.

Їжа - найкраще джерело вітамінів, необхідних для росту волосся.
Однак, якщо вам не вдається вжити достатньо їжі, дієтичні добавки можуть бути корисними.
Крім того, великі дози вітамінів та мінералів можуть завдати шкоди, якщо у вас немає авітамінозу. Тому перед початком прийому вітамміних комплексів обов’язково порадьтеся лікарем, щоб з’ясувати, чи є у вас дефіцит чи ні.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу