Телефонувати
Написати

7 простих порад, які допоможуть швидко відростити і дорого продати волосся

7 серпня 2021

Готові отримати таку бажану довжину волосся, щоб потім дорого його продати? Дотримуйтесь наведених нижче порад щодо росту волосся, і ви будете задоволені результатом.

1. Змініть спосіб розчісування волосся

Ми думаємо, що одна щітка може вирішити всі наші потреби у догляді за волоссям. Але якщо ви хочете мати густе довге волосся для того щоб дорого його продати, зверність увагу на підбір щітки для волосся. Коли справа доходить до розчесування вологого волосся, то використовуйте вологу щітку. Якщо ваше волосся сухе, то «стимулюйте» шкіру голови щіткою з щетини кабана, щоб забезпечити приплив крові до ваших фолікулів, що сприяє росту волосся. Незалежно від того, чи ви розчісуєте вологе або сухе волосся, ніколи не тягніть волосся. Краще притримуйте волосся рукою.

2
2. Уникайте теплового укладання

Гарячі інструменти, незважаючи на створення чудових зачісок, також відомі тим, що завдають серйозної шкоди. І, як відомо, пошкодження волосся означає його обрізку і, зрештою, втрата такої бажаної довжини. Якщо ви все - таки не можете без теплової укладки, то робіть її після того, як волосся висохне на 80-90 відсотків, щоб уникнути впливу високих температур. Адже, якщо весь підстригати волосся, то ви будете довго відрощувати волосся для продажу.

3. Оновіть свій шампунь та кондиціонер

Звісно, ​​вам подобається аромат вашого шапнуню чи кондиціонера, але запах не несе користі для волосся. Обирайте засоби догляду за волоссям з ефективним поєднанням зволожуючих поживних речовин. Чим сильніше ваше волосся зсередини, тим менше ймовірність його ламання, воно швидше відросте і ви зможете дорого продати довге та густе волосся.

4. Вживайте багато вітаміну D
3

Згідно з дослідженням 2015 року, вітамін D дозволяє переробляти кальцій в організмі, запускає процес відновлення пошкоджених клітин шкіри, включаючи клітини шкіри голови, що робить цей вітамін важливою поживною речовиною, на яку слід звертати увагу при спробах відростити довге волосся для продажу.

5. Збалансуйте свій раціон

Якщо ви хочете мати здорове, зволожене та блискуче волосся, яке швидко росте, обов’язково наповніть тарілку здоровою їжею. Бонус: збалансований раціон також допоможуе вашій шкірі!

6. Використовуйте продукти, що містять кератин

Навіть коли ви правильно харчуєтесь і максимально доглядаєте за волоссям, ніколи не завадить надати волоссю трохи додаткового прискорення росту за допомогою наповнених кератином спреїв або масок. Природний білок міститься в нашій шкірі, але з часом він зменшується внаслідок хімічних процедур, фарбування та щоденного ультрафіолетового пошкодження. Щоб допомогти волоссю відновити силу, подумайте про те, щоб додати до свого щотижневого розпорядку кератинові маски, що сприятимуть швидкому росту волосся, зроблять волосся міцнішим та блискучим.

7. Керуйте стресом

І останнє, але не менш важливе, коли ви хочете відростити і продати довге волосся, старайтесь менше нервувати. Запишіться курс йоги, займіться бігом, катайтесь на коні. Розслабтесь, насолоджуйтесь і чекайте на здорову довгу шевелюру.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 30 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатись суму, за яку ви можете продати нам довге волосся.