Телефонувати
Написати

7 цікавих фактів про наше волосся

1 лютого 2021

Думаєте, ви багато знаєте про волосся? Подумай ще раз. Сьогоднішня публікація - це сім цікавих фактів про волосся, які точно не залишать вас байдужими!

здорове волосся і тепло
1. Волосся в основному складається з кератину

Кератин - це той самий білок, що міститься у зовнішньому шарі шкіри та в наших нігтях. Також цікаво те, що кератин міститься і в копитах, пазурах та пір’ї тварин.

 
2. Волосся швидше росте у теплому кліматі. 

Тепло покращує циркуляцію крові в тілі (в тому числі в шкірі голови), ти самим стимулюючи ріст волосся. Хоча, генетика та правильне і збалансоване харчування також відіграють певну роль у зростанні волосся. 

3. Вологе пасмо волосся може тягнутися до 30% від своєї нормальної довжини. 

Ви коли-небудь були розчаровані, коли зрозуміли, що ваше нещодавно пострижене вологе волосся здавалося довшим, коли було мокрим під час стрижки? Потім виявивлялось, що довжина «раптово» підскочила, коли перукар висушив волосся феном? Це все трапляється тому, що вода розтягує волосся.

мокре волосся
4. Усе волосся, яке ми можемо бачити - мертве. 

Єдине волосся, яке не мертве, - це волосся, яке все ще знаходиться всередині епідермісу нашої шкіри голови. Це настільки дивно, оскільки ми часто зосереджуємося на волоссі, що знаходиться зовні, коли нам слід більше дбати про те, що «сховане». Допоможе цьому збалансоване харчування та правильний вибір шампуню, який не травмує нашу шкіру голови.

5. Чорний - найпоширеніший колір волосся, а рудий - найрідкісніший.

1% населення земної кулі має природне руде волосся, а другий за рідкістю колір волосся - світлий (2% населення світу). Темні кольори волосся найпопулярніші, а чорні - найпоширеніші.

 
6. Волосся містить важливу інформацію

Така інформація використовується як криміналістичний доказ під час судових процесів. 
Страшний факт: волосся містять інформацію про те, що в крові містилося в минулому. Вчені можуть знати, що ви їли та пили, а також оточення, в якому ви жили, лише з крихітного пасма волосся! 

аналіз волосся
7. Кожна пасмо волосся може витримати вагу до 100 грам.

Давайте використаємо ментальний образ. Якщо кожне пасмо нашого волосся може витримати вагу у 100 грам, а у людей в середньому від 100 000 до 150 000 пасом волосся на голові, то всі наші локони можу витрамити вагу, що еквівалентна двом слонам! 

Нас дуже здивувала інформацію про те, наскільки багато наше волосся може про нас розказати. А що з 7 фактів про волосся вам сподобалось найбільше?


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу