Телефонувати
Написати

Чому жирніє волосся та як доглядати за жирним волоссям щоб дорого його продати

9 січня 2021

Якщо ви відчуваєте, що ваше волосся стало набагато жирнішим, ніж повинно бути, тоді продовжуйте читати нашу статтю. Ми розкажемо про причини надмірної жироності волосся, засоби, які можуть контролювати виробіток шкірного сала, та деякі домашні засоби, щоб очистити волосся.

Здорове волосся щодня виробляє певну кількість шкірного сала для зволоження шкіри голови та захисту волосся від механічних пошкоджень.

 
Причини надмірної жирності волосся
надмірне миття голови

Перемивання

Кожного разу, коли ви миєте волосся шампунем, він подає шкірі голови сигнал виробляти більше шкірного сала. Якщо ви миєте волосся занадто часто (2 рази на добу), ваша шкіра голови отримує повідомлення про те, що їй потрібно вироблят більше шкірного сала для захисту. І , як наслідок, волосся швидше забруднюється і цикл з миттям починається знову.

пряме волосся

Тип волосся

Пряме волосся особливо схильне до жирності.
Це тому, що волосся не має жодної текстури або хвилі, тому шкірне сало ковзає прямо по волоссю і розповзається по всій вашій голові.

 
брудне повітря і волосся

Навколишнє середовище

Відомо, що у великих містах у повітрі багато забруднюючих частин, які не тільки шкодять нашим легеням, а і відкладаються на волоссі, таким чином забиваючи пори шкіри голови та порушуючи процес вироблення шкірного сала.

Як позбудись жирності волосся
вибір шампуня для жирного волосся

Існують спеціальні шампуні, які особливо добре очищають волосся.

Коли надлишок шкірного сала буде розчинений, ви помітите, що ваше волосся довше залишається свіжим та чистим. Деякі рекомендовані фахівцями шампуні для жирного волосся включають:

  • Саліцилову кислоту, яка розщеплює жир на шкірі голови краще, ніж звичайні шампуні.
  • Ехінацею та шавлію. Ці інгредієнти мають на меті освіжити шкіру голови, очистити відмерлі клітини шкіри та залишити пори та потові залози під волоссям вільними від забруднення.
  • Евкаліптову олія та шкірки цитрусових є частиною того, що змушує шампунь працювати для вирішення проблем лупи та лікування жирної шкіри голови.

Тому обираючи шампнь для жирного волосся, переконайтесь що в його складі є вищезазначені компоненти.

Домашні засоби

Ви також можете попрацювати над лікуванням жирного волосся, використовуючи прості домашні засоби . Є кілька інгредієнтів, які можуть допомогти очистити волосся.

олії для волосся

Ефірні масла

Тримаючи під рукою деякі олії, можна творити чудеса, щоб мінімізувати накопичення шкірного сала на шкірі голови.
Доведено, що ефірна олія м’яти та м’яти перцевої, а також олія чайного дерева глибоко очищають волосся.
Нанесіть 3 краплі якоїсь з цих олійок на долоню та проведіть по волоссю, уникаючи коренів та шкіри голови, перед миттям.

Яблучний оцет

Використання яблучного оцту як ополіскувача для жирного волосся є доволі дієм рішенням.
Яблучний оцет розщеплює жир, не змінюючи рН волосся та шкіри голови, що робить його менш схильним до жирності.
Якщо ви хочете спробувати цей засіб:

  1. Поєднуйте до 10 чайних ложок яблучного оцту з 4-ма літрами теплої води.
  2. Після миття шампунем і кондиціонером, сполосніть волосся приготовленою сумішшю та залиште на кілька хвилин.
  3. Потім змийте влосся теплою водою.

Пам’ятайте! Деякі типи волосся більш схильні до утворення шкірного сала, ніж інші. Але є безліч домашніх та професійних засобів по догляду за волоссям, які ви можете використати, щоб зменшити рівень жирності волосся.
Шкірне сало - це лише частина способу, яким ваше тіло захищає шкіру голови, і в тому, що у вашому волоссі накопичується жирність, немає нічого поганого.
Якщо вас турбує, наскільки сильно ви потієте або якщо ваша шкіра голови часто дратується та надмірно жирніє зверніться до дерматолога за порадою.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу