Телефонувати
Написати

Чи насправді сухий шампунь підтримує волосся в чистоті?

16 січня 2021

Уявіть, що вам більше ніколи не доведеться витрачати час на миття та сушіння волосся. Ні, вам не доведеться голити голову - просто перейдіть на сухий шампунь

Сухі шампуні на спиртовій або крохмальній основі декларують, що абсорбують жирність волосся, одночасно додаючи об’єм. Але чи щоденне використання сухого шампуню дійно безпечне? Давайте розберемось чи насправді сухий шампунь підтримує волосся в чистоті!Сьогодні більшість шампунів, розроблених великими косметичними брендами є безпечними, незалежно від того, звичні вони вони чи сухі.

 сухий шампунь
Як працює сухий шампунь

Сухий шампунь діє просто: спирт або крохмаль у продукті вбирають надлишки жиру на вашому волоссі, надаючи їм більш чистий, свіжий вигляд. Сухий шампунь ваш рятівник, якщо потрібно терміново привести волосся в порядок.
Але ваше волосся та шкіру голови потрібно періодично мити та прополіскувати водою, щоб підтримувати чистоту. Шкіра голови збирає хімічні та забруднюючі речовини як з повітря, так і з косметичних засобів, і якщо ви використовуєте лише сухий шампунь, очищення мінімальне, але залишки бруду все ще на вашому волоссі.

шампунь сухий для волосся

За словами дерматологів, сухі шампуні можуть зробити шкіру голови чутивою та сушать волосся, роблячи його ламким. Сухі шампуні також можуть залишити свої залишки на шкірі голови у вигляді лусочок, які призводить до запалення, яке зменшує ріст волосся.Ви можете постійно використовувати сухий шампунь не більше трьох місяців і не щоденно.

Користуйтесь правильно

Якщо ви вирішили використовувати сухий шампунь, ось способи мінімізувати його вплив на ваше волосся:

  • Обприскуйте лише жирні ділянки.
  • Під час розпилення тримайте балончик на відстані 20-30 см від шкіри голови.
  • Після обприскування помасажуйте шкіру голови, щоб рівномірно розподілити засіб до коренів.
  • Не обприскуйте кінчики, щоб уникнути зайвої сухості або статики
  • Використовуйте не більше двох днів поспіль.

Миття волосся звичайним шампунем має вирішальне значення для видалення бруду, бактерій та дріжджів, які можуть накопичуватися на шкірі голови, утворюючи плівку, яку потрібно змити.
Тільки звичайний шампунь може по-справжньому очистити шкіру голови!

сухий шампунь для волосся

І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати! Вартість та умови продажу