Телефонувати
Написати

Де можна дорого продати волосся в Україні

11 лютого 2022

Усі ми бачили безліч оголошень про покупку волосся, але вони не викликають жодної довіри, адже ми не можемо прочитати відгук про покупця волосся, про його чесність та сумлінне виконання фінансових зобов'язань. Тому сьогодні розкажемо як вибрати компанію, якій можна дорого продати волосся в Україні.

Дорого продати волосся в Україні Центру закупки натурального волосся

Наш Центр закупки натурального волосся працює на ринку більше 5 років. За цей сотні жінок успішно здійснили продаж свого довгого волосся нашому Центру. Відгуки жінок, які продали нам своє волосся Ви можете прочитати на нашій Instagram сторінці.

продать волос в украине

Скільки коштує продати волосся в Україні. Ціна за 100 грам волосся

Наш Центр закупки натурального волосся пропонує для володарок густого та довгого волосся вигідні ціни на покупку волосся. Продати 100 грам натурального волосся ви можете від від 2000 гривень. Усі розцінки на продаж волосся.

Що впливає на ціну продажу натурального волосся

На ціну продажу натурального волосся впливає його стан: пошкодження, Густина та довжина.

Скільки можна заробити на продажу свого довгого волосся

Багато факторів впливають на ціну продажу волосся, але одне можна сказати напевно: якщо у вас затребуваний колір або текстура, і ваше волосся в хорошому стані, швидше за все, ви зможете дорого продати волосся в Україні. Більш детально у нашій статті Скільки можна заробити на продажу свого довгого волосся

Яка процедура продажу волосся?

  1. Ви відправляєте фото волосся нам в Telegram або Viber (обов'язково сфотографуйте волосся на тлі рулетки або сантиментрової стрічки).
  2. Далі ми проводимо оцінку вашого волосся та сповіщаємо вас про результать та вартість за якою ви можете продати нам своє волосся.
  3. Після того як ми з вами узгодили ціну, ві можете продати нам своє довге волосся.
  4. Відправити волосся ві можете новою поштою чи укрпоштою.
  5. Оплата за ваше волосся може здийснюватись післяплатою або оплатою на місці.

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу пошуку надійного покупця, прочитайте відгуки про компанію та ознайомтесь з її діяльністю. Пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся