Телефонувати
Написати

Користь листя кропиви для здоров'я та краси волосся

15 травня 2021

Весна - чудова пора для росту лікувальних рослин. Саме весною починає рости кропива, яку ми просто топчемо ногами, але даремно. Тому сьогодні ми розкажемо чому варто варто зупинись, нарвати кропови і зробити цілющі відвари, які зроблять ваше волосся здоровим і красивим!

Листям кропиви можна лікувати лупу

Лупа - це не приємно, і це дійсно може вплинути на нашу самооцінку. Річ у тім, що лупи важко позбутись. Навіть коли ви думаєте, що візуально позбулися цього явища, достатньо одного похитування голови, щоб підтвердити, що ви помилилися. Шампуні, які повинні бути «проти лупи», часто просто не працюють, бо не мають жодного лікувального ефекту.

Листя кропиви, як додаток у комплексі медичного лікування, може допомогти позбутись лупи. Усе, що вам потрібно зробити, це змішати кілька крапель гірчичного масла з подрібненим листям кропиви, нанести отриману суміш на волосся та залишити наніч.

кропива для волосся
Листя кропиви запобігає втраті волосся

Випадіння волосся - це доволі неприємне явище, які свідчить про певні проблеми в організми. У нашій статті Причини та методи лікування випадіння волосся ми детально розібрали найбільш популярні причини. Волосся у нас асоціюються з красою, і ніхто з нас не хоче втратити волосся. Чай з кропиви та капсули з кропиви можуть допомогти, лікувати втрату волосся внутрішньо. Крім того, ви можете масажувати та втирати у шкіру голови олію кропиви для отримання більш ефективних результатів.

кропива для краси волосся
Листя кропиви сприяє росту волосся

Листя кропиви багате сіркою та діоксидом кремнію. Все, що вам потрібно зробити, це заварити листя кропови, дати відвару дещо вихолонути, а потім чисте волосся сполоснути відваром з кропиви. Після місяця викристання ви помітите, що колір волосся став більш насиченим і волосся почало виблискувати.


І пам'ятайте: чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим впевненіше ви будете почуватись і зможете дорожче його продати! Вартість та умови продажу