Телефонувати
Написати

Кульбаба бореться з проблемою випадіння волосся

14 травня 2021

Сьогодні поговоримо про природний та доступний метод боротьби з випадінням волосся

У минулій статті ми розлянули причини випадіння волосся, тому сьогодні вирішили поговорити про те, як найпоширеніша квітка весни здатна зберегти густину та силу вашого волосся.

кульбаба для краси волосся

Волосся в фолікулі зазвичай проходять цикл росту, який триває приблизно від двох до шести років. Навіть якщо людина голиться або стриже волосся, те саме волосся буде відростати з одного і того ж волосяного фолікула. В кінці цього циклу волосся вступає у так звану фазу спокою, перш ніж остаточно випасти через кілька місяців. Потім фолікул виробляє нове волосся, і цикл починається знову. Вживання чаю з кульбаби сприяє посиленню цього процесу та сприяє зростанню волосся.

Корінь кульбаби є джерелом вітамінів А, С і Е, а також вітамінів групи В. Кульбаба також містить холін, залізо, магній, фосфор, калій, біотин і кальцій. Всі ці компоненти відіграють важливу роль у оздоровленні, зміцненні волосся та сприяють його росту. Полісахариди, знайдені в кульбабі, мають протизапальні та антиоксидантні властивості, які допомагають зняти запалення.

Кульбаби допомагають зменшити вироблення прозапальних цитокінів - сполук, які зазвичай беруть участь у запаленні організму. Ось чому корінь кульбаби може допомогти при випадінні волосся завдяки здатності боротися із запаленням.
Дослідження показують, що корінь кульбаби особливо багатий антиоксидантами, що може пояснюватися багатьма його потужними перевагами для здоров'я, включаючи здатність сприяти росту волосся.
чай з кульбаби для волоссяЧай з кульбаби допомагає волоссю рости швидше, стимулюючи циркуляцію крові на шкіри голови. Це допомагає організму регенерувати клітини шкіри, зміцнює волосся та заспокоює надчутливу шкіру голови.
Щоб зробити лікувальний чай для волосся з кульбаби, просто додайте:

  • Одну столову ложку (або один пакетик чаю) кореня кульбаби,
  • дві столові ложки насіння льону,
  • дві з половиною склянки води,
  • п’ять крапель ефірної олії лимона (або 1 ч. ложка лимонного соку),
  • одна столова ложка меду.

Тож ми рекомендуємо запастись кульбабою, щоб волосся буяло красою! Тим більше кожна з нас щодня бачить поле цих красивих весняних квітів.

І пам'ятайте: чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим впевненіше ви будете почуватись і зможете дорожче його продати! Вартість та умови продажу