Телефонувати
Написати

Продати довге волосся у 2023 році

8 січня 2023

Яке волосся купують? Як, кому і де продати?

Для чого продавати волосся?

У кожного є свої причини: хтось просто хоче змінити імідж і заробити, а для когось продаж волосся - це можливість зробити добру справу. У нашій статті Продати волосся в Україні для добрих справ - це реально! ми розказуємо одну з таких історій. Можна сказати, що продаж волосся - є додатковим доходом, який ви можете використати на задоволення власних потреб.

Продати волосся

Яке волосся купують?

Наш Центр закупки натурального волосся купує довге натуральне волосся від 40 сантиментрів. Нам ви можете продати жіноче, дитяче та чоловіче волосся. Але обов'язкова умова покупки волосся - його довжина має бути від 40 сантиметрів, а також волосся має бути без термічних, хімичних обробок та не фарбоване.

Що впливає на вартість волосся при продажу?

  • Стан волосся та доглянутість.
  • Структура волосся. Природна зволоженість, відсутність посічень та ламкості. Тобто, якщо ви плануєте дорого продати волосся, то маєте потурбуватись про правильний догляд.
  • Вага і довжина волосся. Вага залежить і від структури, і від доглянутості волосся.

Як відбується процедура покупки волосся?

Процедура покупки волосся нашим Центром закупки натурального волосся відбувається прозоро, легко і швидко.

  1. Ви телефонуєте або пишете нам в месседжери за телефонами (093) 557-39-93 та (096) 718-48-30.
  2. Робите якісні фото та відео вашого волосся, бажано з сантиметровою стрічкою у повну довжину, а також не забудьте додати дельні фото, які показують структуру і стан вашого волосся.
  3. Далі буде проведено оцінко вашого волосся, озвучено вартість та способи доставки та отримання коштів.
  4. Як подарунок ви отримуєте від нас безкоштовну стрижку.

Яка вартість волосся?

Вартість розраховується індивідуально для кожного клієнта та залежить від стану волосся та його довжини. Середня вартість 100 грамів волосся від 2000 гривень.

Відгуки наших клієнтів про продаж волосся

Продаж волосся Відгуки з продажу волосся

Більше відгуків на нашій сторінці в Instagram


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30