Телефонувати
Написати

Продати волосся в Україні для добрих справ - це реально!

3 вересня 2022

Останні пів року показали, що для об'єднах українців немає нічого неможливого. Сьогодні ми розкажемо як продаж волосся дозволяє зробити більше корисних і добрих справ.

Якщо ви жінка чи чоловік з довгим волоссям, то маєте знати, що волосся - це ваш актив. Якщо ви давно мріяли і хотіли зробити добру справу, то продаж волосся дозволить вам зібрати необхідну суму для втілення задуму.

Продаж_волосся

У нашій статті Дорого продати волосся в Україні для допомоги ЗСУ ми розповідали, що кошти, виручені від продажу волосся можуть стати спорядженням чи коптером для військових. Клієнти нашого Центру закупки натурального волосся показують, що для добрих справ немає меж!

Дорого продати волосся - допомогти притулку для тварин

Під час війни на грані існування було багато притулків опинились під загрозою. Банально через нестачу кормів. Один з наших клієнтів вирішив продати своє довге волосся, щоб на отримані кошти забезпечити притулок для тварин кормами.

То ж якщо ви маєте довге волосся і давно мріяли зробити добру справу - ставайте клієнтом нашого центру закупки довгого волосся і ми допоможемо реалізувати вашу добру справу, адже ми дорого купимо ваше волосся від 40 сантиментрів.

Що треба знати, щоб продати волосся?

  • Продати волосся нашому Центру Ви можете, якщо воно довжиною від 40 сантиметрів.
  • Чим густіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати.
  • За продаж 100 грамів волосся ви можете отримати від 2000 гривень.
  • За продаж кілограму волосся ви зможете виручити від 60000 гривень.
  • Важливо правильно обрізати волосся перед продажем. Як це зробити можете переглянути на відео Як обрізати волосся перед продажем

То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся