Телефонувати
Написати

Продати волосся. Скільки коштує продати волосся в Києві?

26 листопада 2022

Відповідаємо на найбільш поширені питання

Як продати волосся?

Наш Центр закупки натурального волосся територіально знаходиться у Києві, але ми працюємо на всій території України. Завдяки прозорій комунікації та умовам доставки ви маєте можливість продати нам своє довге волосся з будь-якого міста України, окрім тімчасово окупованих територій.

продаж волосся від 40 сантиметрів

Яке волосся купують?

Ми купуємо натуральне не фарбоване волосся усіх кольорів, довжиною від 40 сантиметрів. Якщо ви вирішили дорого продати волосся, то воно має відповідати основним критеріям:

  • волосся має бути з рівними кінчиками
  • довжина зрізу має бути від 40 сантиметрів
  • волосся має бути без посічень та пористості
  • волосся не має бути піддане термічній та хімічній обробці.

Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати дитяче, жіноче та чоловіче волосся та обов'язково у подарунок ви отримаєте стрижку вашої мрії.

Як підготувати волосся для продажу?

Детальну інструкції ви можете прочитати у одноіменній статті на нашому сайті. Переглянути статтю Стрижка та упаковка волосся перед продажем.

Скільки платять за продаж волосся від 40 сантиметрів?

Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Вартість 100 грамів волосся стартує від 2000 гривень. Дізнатісь вартість продажу волосся


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся. Продаж волосся може стати вашим додатковим заробітком для реалізації мрії чи для фінансування добрих справ. Якщо маєте додаткові питання, пишіть та телефонуйте (093) 557-39-93 або (096) 718-48-30