Телефонувати
Написати

Продаж волосся за вигідною ціною

8 серпня 2021

Маєте довге волосся та шукаєте де можна безпечно та дорого продати волосся? Зверніться до нашого Центру закупки натурального волосся!

Дівчина з довгим волосся весь час вважалась еталоном краси. Процес догляду за довгим волоссям - це процедура, яка може тривати годинами і тому жінкам дуже часто просто не вистачає часу, щоб підтримувати ідеальний стан свого довогого волосся вони задаються питанням: "Що робити коли набридло довгк волосся?" Навіть якщо шкода обрізати довге волосся, але краще підстригтись. Чому? Тому що якщо ви маєте здорове натуральне довге волосся, то після стрижки можете вигідно його продати.

довге волосся
За скільки можна продати довге волосся?

Гарне питання. Вартість волосся залежить від багатьох факторів. Нашому Центру закупки натурального волосся ви можете продати волосся за такою ціною:
Ціна 100 грам волосся від 2000грн.
Ціна 1 кілограма волосся від 60000грн.

Волосся використовуються не тільки для виготовлення перук, але і для інших потреб, про які ми розповідали у нашій статті Для чого купують волосся? Та як дорого продати волосся?. Тому перш ніж дорого продати волосся потурбуйтесь про те, щоб воно було здоровим та не посіченим. Переконайтесь у тому, щоб пасма повинні були акуратними і чистими. Найдорожче ви також можете продати світле дитяче волосся.

Яка процедура оцінки волосся, умови продажу, відправки волосся і отримання грошей?
  1. Ви відправляєте фото ваших локонів нам в мессенджери
  2. Далі ми обговорюємо з вами способи доставки волосся (Укрпошта або Нова Пошта), а також обговорюємо деталі оплати за продаж волосся (оплата на місці або післяплата).
  3. хвостик
Як правильно обрізати волосся для продажу
  1. Волосся необхідно ретельно вимити, висушити і розчесати.
  2. Сформувати в один або декілька хвостиків свої пасма, дуже щільно їх перев'язати гумкою.
  3. Гумку трохи приспустити вниз на 5-10 см, потім гострими ножицями зробити зріз.
  4. Після того, як волос буде обрізаний, його необхідно помістити в пакет або газету, щоб не сплутався.
  5. Своє волосся Ви відправляєте нам.

Наполегливо рекомендуємо після обрізання волосся, не вичісувати їх, таким чином можна пошкодити рівний зріз, що приведе до втрати товарного виду. Якщо товарний вид буде загублений, то відповідно знижується вага, а у результаті і кінцева ціна. Ми також не приймаємо волос, який був зібраний з підлоги (у разі перукарень).

Приємний бонус, який Ви отримаєте продаючи нам своє довге волосся

Після того як ви вирішили дорого продати нам своє волосся, то абсолютно безкоштовно отримаєте стрижку - мрії!

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 30 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною!