Телефонувати
Написати

Скупка та продаж волосся в Україні

17 вересня 2022

Як і де продати волосся Україні? Скільки можна отримати за продаж волосся? Яка процедура продажу? Для чого скуповують волосся?

Як і де дорого продати волосся Україні?

Ми у Центрі закупки натурального волосся пропонуємо високу ціну за Ваше волосся при умові що волосся має довгину від 40 сантиметрів, доглянуте та без хімічної обробки (хімічні завивки, кератинові процедури, процедури ламінування та ботоксу волосся тощо). Якщо Ваше волосся відповідає необхідним критеріям для продажу, то за 100 грам довгого волосся ви можете продату нашому Центру закупки волосся від 2000 грнивень за 100 грам волосся.

То ж, якщо Ви давно планували змінити зачіску, то продаж волосся стане для вас чудовим стимулом та додатковом заробітком. До того ж якщо ви вирішите продати своє довге волосся нашому Центру закупки натурального волосся, то в подарунок від нас отримаєте безкоштовну стрижку у вашого перукаря.

вигідно продати волосся

Скільки важить волосся для продажу?

Насправді вага кожного хвостика чи косички довжиною 40 сантиметрів - це індивідуальний показник, який залежить від типу та структури волосся. В середньому 40 сантиментрів волосся для продажу важить 90-140 грамів.

Для чого купляють волосся в Україні?

Якщо ви вірішили дорого продати волосся, то ми впевнені, що ви неодноразово задавали собі це питання. Усім відомо, що натуральне волосся використовується для виготовлення перук, а також використовуються у перукарському ремеслі для нарошування волосся. Але, окрім відомої сфери застосування, натуральне волося використовується і у сільському господарстві, і у нафтопереробній галузі. Більше про це ми розказували у нашій статті Для чого купують волосся? Та як дорого продати волосся?.

Як вигідно продати довге волосся?

Найперше, це не вестись на оглошення невідомого походження, які пропонують тисячі доларів за 100 грамів волосся. Ретельно перевіряйте компанію, якій ви збираєтесь продати волосся. Обо'язково зателефонуйте в компанію, яка займається скупкою волосся та уточніть відповіді на питання, які вас цікавлять. Вам мають надату повну та змістовну інформацію по процедурі продажу волосся та отримання зароблених вами коштів.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся від 40 сантиметрів, пам'ятайте: чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим більшу ціну ви зможете за нього отримати. Продати довге волосся ви можете нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся