Телефонувати
Написати

Вирішили продати волосся? Визначаємо текстуру волосся правильно

4 грудня 2021

Коли справа доходить до продажу волосся та опісля підбору найкращої зачіски на нове коротке волосся, немає нічого важливішого за знання власної текстури волосся.

Від густоти і текстури вашого волосся залежить сума, яку вам заплатать якщо ви вирішили продати довге волосся. Знайте, чим густіше, здоровіше і доглянутіше Ваше волося, тим дорожче ви можете його продати. Давайте ж сьогодні вивчимо правила текстури волосся, які повинна знати кожна жінка.

5 типів текстури волоссяІснує шість основних типів текстури волосся: тонке, пряме, хвилясте, густе та кучеряве. Ви також можете бути володаркою комбінацією усіх цих типів. Наприклад, у вас може бути від природи тонке пряме волосся або кучеряве густе волосся. Коли справа доходить до продажу волосся, то структура та стан волосся грає важливу роль. Про те, яке волосся найбільш цінується ми розказували у нашій статті Скільки можна заробити продаючи волосся . А ще знання структури волосся допоможе вам підібрати найстильнішу стрижку на коротке волосся.

Як же визначити структуру волосся?типи волоссяЩоб визначити структуру вашого волосся, візьміть його частини зверху, з боків і ззаду і подивіться, як воно падає, коли ви відпускаєте

  • Якщо ваше волосся випадає плоским і млявим, у вас тонке волосся.
  • Якщо ваше волосся стирчить прямо і відходить від шкіри голови та обличчя, у вас густе текстурне волосся.
  • Все, що між ними, середньої текстури.

Для світлого волосся природно мати тонку текстуру, тоді як темне волосся, як правило, густіше.

Правильні інструменти догляду за різними структурами волоссяРізні текстури волосся також вимагають різних інструментів догляду за волоссям. Наприклад, жінки з прямим, хвилястим і густим волоссям можуть придбати чудову круглу щітку для волосся з шерсті кабана, а також щіточку-лопату для розділення волосся. Також варто подумати про покупку іонного фену. Час, необхідний для висихання волосся, скорочується за допомогою якісного фена, і ваше волосся не пухнаститься і не пересихає. Кучеряве волосся важче, тому що воно має тенденцію пушитись, коли його надмірно обробляти. Деякі жінки не користуються щітками або фенами на кучерявому волоссі, замість цього дають йому висохнути на повітрі. Інші сушать волосся знизу на низьких параметрах і використовують дифузор. Експериментуйте з різними підходами, і ви знайдете найкращі інструменти та техніки, які працюють для вашого волосся. Використовуйте ці рекомендації як керівництво, щоб уникнути дорогих помилок, але завжди пам’ятайте, що кожна жінка (і її волосся) відрізняються.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся. Адже чим густіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся