Телефонувати
Написати

Як доглядати за довгим кучерявим волоссям щоб дорого продати кучеряве волосся

16 грудня 2020

Кучеряве волосся часто є вразливими до пошкоджень, тому велика проблема полягає в тому, як же доглядати за кучерявим волоссям, щоб воно залишалося блискучим, пружним та об’ємним?

кучеряве волосся шампунь
Живити шампунем

Кучеряве волосся часто має тендецію до сухості. Тому використовуйте живильний шампунь для кучерявого волосся, що складається з олій, які глибоко живлять волосся та контролюють завивання, роблячи його більш слушняним уже з першого використання.

кучеряве волосся ефірні олійки
Живильні олії перед миттям голови

Спробуйте втирати натуральні олії гібіскуса та аргану масажними рухами від кореня до кінчика перед миттям волосся.Така процедура додасть блиск та подарує волоссю шовковистість.

кучеряве волосся рушник
Не зловживайти грубими рушниками

Після миття краще не сушіть волосся рушником, оскільки це лише ламкість волосся. Натомість нахиліть голову вперед і м’яко стисність волосся, щоб позбутися зайвої води. Також використовує спеціальні рушнички з мікрофібри.

кучеряве волосся сушка
Використовуйте дифузор для фену

Коли ви сушите волосся феном, використовуйте дифузор (який зменшує завивання, розподіляючи тепло рівномірно) але не пересушуйте: просто висушіть більшу частину води, а решту залиште висихати природним шляхом.

кучеряве волосся розчісування
Мінімізуйте розчесування щіткою для волосся

Це може суперечити усьому, чого навчила вас мама. Щітка занадто агресивна для кучерявого волосся - вона витягує природний локон, і він стає слабким та пухнастим. Найкраще для володарок кучерявого волосся розчісувати його, коли воно вологе за допомогою гребінця з широкими зубцями, починайте з кінців волосся і рухайтеся вгору, щоб уникнути ламкості.

кучеряве волосся олійки
Використовуйте ефірні олії на мокре волосся

Застосовуйте засоби для кучерявого волосся, поки волосся ще мокре. Це допоможе зафіксувати вологу і збереже ваші локони густими і блискучими. Кілька крапель натуральних ефірних олійок для волосся надасть йому блиск і пружність.


І пам'ятайте: чим доглянутіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його прадати! Вартість та умови продажу