Телефонувати
Написати

Як правильно підготувати волосся до продажу

22 серпня 2021

Перед тим як продати волосся потрібно правильно його підготувати до продажу і відповідно дорожче його продати. Сьогодні ділимось з вами порадами.

Ви вже давно мрієте змінити свій імідж, обрізати свої довге волосся та зробити стильну стрижку, бо хвостик і коса уже набридли. Тому подумайте про те, щоб не просто обрізати, а і дорого продати волосся. Вартість волосся залежить від багатьох чинників, зокрема і від правильності підготовки волосся до продажу.

Одне з найважливіших правил - це не стригти волосся заздалегіть. Найкраще обрізати волосся у день продажу. До стрижки ваше волосся має бути гарно вимите шампунем і кодиціонером, висушене природним способом та розчесаним (адже заплутане волосся і вас ніхто не прийме, навіть якщо воно буде вимите).

Підготовка волосся до зрізу

Перед тим, як зрізати волосся для продажу зав'яжіть його у хвостик або заплетіть косичку. Найбільш пошкоджене волосся, росте зверху та на скроневій зоні. Розділіть волосся на пучки, щоб вони не змішувались з якісним волоссям, яке росте на потилиці (волосся з потилиці зберіть в окремі пучки). Використовуйте для цього силіконові гумки, вони не пошкодять волосся та допоможуть туго його зафіксувати щоб зробити якісний зріз.

продаж волосся
Від чого залежить ціна волосся для продажу?

У першу чергу, ціна волосся для продажу залежить від його якості і довжини. Якщо ви хочете продати волосся, то воно не повинно бути висвітленим або посіченим. Також на ціну волосся впливає його відтінок, наприклад, темне волосся коштуватиме дешевше, ніж світле. Чим довше і густіше ваше волосся, тим дорожче воно буде. Мінімальна довжина для продажу волосся це 30 см.

Ціна волосся для продажу розраховується на грами, наприклад, в середньому волосся до попереку буде важити від 300 до 400 грамм (вага залежить від густини волосся). Потрібно врахувати, що фарбоване або сиве волосся, буде коштувати на 15% менше, ніж натуральні. Але точну ціну вам скажуть тільки наші спеціалісти після попередньої оцінки волосся.

Продаж волосся - це приємна та прибуткова справа. Коли ви вирішили продати волосся, то знайте, що воно буде використовуватись для корисних цілей. Для чого використовується іолосся ви можете прочитати у нашійй статті Для чого купують волосся? Та як дорого продати волосся? . Також після того, як ви вирішили продати волосся нашому Центру, то в подарунок отримаєте стильну стрижку абсолютно безкоштовно!

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні та дізнатись яка ціна щоб продати волосся, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 30 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною!