Телефонувати
Написати

Як продати волосся за готівку в Інтернеті

18 вересня 2021

Маєте довге волосся і вам потрібні додаткові гроші? Чудовим рішенням може стати продаж волосся. Найкращі перуки та нарощене волосся зроблені з справжнього людського волосся, а це означає, що довге здорове волосся завжди користується великим попитом. І ви лекго зможете продати довге волосся від 40 см за найкращою ціною.

продаж волосся
Яке волосся шукають покупці волосся?

Покупці хочуть густе, здорове «своє» волосся довжиною від 40 см або довше. Ви не зможете продати фарбоване, освітленене, хімічно завите, пидстрижене каскадом волосся.

Як продати волосся через Інтернет

Заходите на сайт volosnatural.com. Переходите у розділ «Контакти» та напишіть нам в один з мессенджерів таку інформацію:

  1. Вишліть декілька високоякісних фотографій, які точно відображають колір, довжину та товщину вашого волосся, а також хороший опис його стану.
  2. Додайте інформацію про довжина вашого волосся (бажано додати фото на фоні сантиметрової стрічки).
  3. Вкажіть інформацію про колір і текстуру вашого волосся (Чи воно густе? Тонке? Пряме? Кучеряве? Унікальний колір?).
  4. Розкажіть як ви доглядаєте за волоссям за волоссям (Як часто ви миєте та доглядаєте за волоссям? Який тип шампуню та кондиціонера ви використовуєте? Чи використовуєте ви засоби для укладання? Фен? Плойка? Випрямлячі?) Ви фарбуєте чи висвітлюєте волосся ?

Як тільки ви досягнете згоди з покупцем, підстрижіть і відправте волосся відповідно до специфікацій покупця. У статті Як правильно підготувати волосся до продажу ми розказали як усе правильно зробити.

Зокрема, заплетіть волосся в косу і закріпіть обидва кінця гумками для волосся, щоб волосся не заплуталося під час транспортування. З метою Вашого захисту під час відправки волосся, краще застрахуйте ваше волосся на оговорену з продавцем суму. У разі якщо представники пошти загублять вантаж, Ви будете застраховані і нічого не втратите.

Пам'ятайте: довше та здоровіше волосся коштує дорожче. Якщо ви зацікавлені у продажу свого, спробуйте спочатку виростити його та гарно за ним доглядати.

Якщо ви хочете продати довге волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні, то зверніться до нашого Центру! Якщо ви маєте довге густе волосся від 40 см, то ви можете продати його нашому Центру за найкращою ціною! Дізнатісь вартість продажу волосся