Телефонувати
Написати

Як вітамін Д допоможе вам дорого продати волосся

5 лютого 2022

Вітамін D впливає на здоров’я багатьох частин тіла, включаючи шкіру та волосся. Вітамін D відіграє роль у створенні нових волосяних фолікулів. Нові фолікули можуть допомогти волоссю зберегти густоту і запобігти передчасному випаданню волосся.

Вживаючи достатню кількість вітаміну D можна підтримувати ріст і красу волосся.

Симптоми дефіциту вітаміну D

Симптоми дефіциту вітаміну D включають: зміни настрою, включаючи депресію або тривожність, часті переломи,мповільне загоєння ран,

втрата щільності кісткової тканини, м’язову слабкість, перепади кров’яного тиску, постійну втому, хронічний біль.

Недолік сонячного світла або недостатня кількість продуктів, багатих вітаміном D, є найпоширенішими причинами дефіциту вітаміну D. Деякі ліки також можуть призвести до розщеплення вітаміну D в організмі, перш ніж його можна буде використовувати. Ліки, які можуть викликати дефіцит вітаміну D, включають: протигрибкові засоби, глюкокортикоїди, ліки від ВІЛ, протисудомні засоби. Якщо ліки викликають дефіцит вітаміну D або випадіння волосся, ви повинні поговорити зі своїм лікарем про альтернативи лікування основної хвороби.

вітамін д для волосся

Профілактика нестачі вітаміну Д, щоб організм був здоровим, а волосся густим і сильним

Перший захист від випадіння волосся, викликаного дефіцитом вітаміну D, — це проводити від 15 до 20 хвилин на свіжому повітрі в день і вживати продукти, багаті вітаміном D. Також можна і потрібно додати до свого раціону добавку вітаміну D, щоб отримати повноцінну денну норму вітаміну D.

Добавки вітаміну D слід приймати під час їжі, особливо з великою кількістю корисних жирів. Жир допомагає вітаміну D засвоюватися організмом. Хороші джерела харчових жирів включають: авокадо, яйця, жирні види риби (лосось, форель і сардина), горіхи, сир.Добавки вітаміну Д бувають різних форм. Деякі можна приймати щодня, раз на тиждень або раз на місяць. При лікуванні низького рівня недостатності вітаміну D лікар буде робити аналіз крові кожні кілька місяців, щоб побачити, чи підвищується рівень цього вітаміну. Пам'ятайте, перед початком лікувального курсу обов'язково здайте аналіз крові та проконсультуйтесь з лікарем.

Ламке або рідке волосся вимагає дбайливого догляду, тому якщо ви помітили значне випадання волосся, перегляньте свій раціон та дотримуйтесь простих, але дієвих методів догляду за волоссям: не тягне волосся під час розчісування, уникайте хвостиків та інших тугих зачісок, використовуйте ніжний і натуральний кондиціонер, заплітайте довге волосся у вільну косу перед сном, щоб запобігти сплутуванню.


То ж якщо ви хочете дорого продати довге волосся приділіть увагу здоров'ю вашого волосся та не слухайте різні міфи про догляд за волоссям. Адже чим густіше, блискучіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви зможете його продати нашому Центру закупки натурального волосся у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Полтаві та по всій Україні. Дізнатісь вартість продажу волосся