Телефонувати
Написати

Як захистити волосся від шкідливого впливу сонячних променів щоб дорого його продати

12 червня 2021

Літо. Сезон відпусток уже розпочато і більшість з нас уже збирають валізи на морські курорти. Ми обов'язково візьмемо з собою прекоасний одяг, наймодніші купальники, сонцезахисний крем для шкіри, але забудемо про захист нашого волосся від впливу сонячних променів. Тому сьогодні у статті ми зібрали 5 порад про те як захистити волосся від шкідливого впливу сонячних променів.

2
Не забувайте про свою шкіру голови

Ми знаємо, що здорова шкіра голови означає здорове волосся. Якщо плануєте бути на сонці, скористастайтесь молочком для волосся, яке захистить волосся протягом дня, наприклад, під час перебування на пляжі. Обирайте молочно для волосся, яке місце UVA та UVB фільтри і не залишає липкого осаду.

Створіть захисний щит для волосся

Сонячні промені у тандемі з солоною морською водою здатні нанести волоссю непоправний вплив. Тому, перед виходом на пляж та перед купанням, змастіть волосся кокосовою чи мигдальою олією, в яку додайте декілька крапель олії іланг - ілангу. Така процедура дозволить утримати природну вологу волосся та не пересушити його.

Користуйтесь зволожуючими масками

Навіть якщо ви не буваєте щодня на вулиці, але лише кілька хвилин під суворим літнім сонцем можуть зробити ваше волосся пересохлим. Тому візьміть за правило у літній період один раз на тиждень робити собі зволожуючу маску. Літня спека залишає кутикулу волосся відкритою і більш пористою, тому ваше волосся швидше вбере зволужуючі компоненти маски та відновиться.

3
Скоротіть використання шампуню

Ми вже писали, що протягом дня шкіра голови виробляє секрет, який захишає волосся від пересушення. У спекотні місяці саме цей секрет зберігає природну вологу волосся і запобігає пересушенню. Ми розуміємо, що зовсім від миття волосся важко відмовитись, але намагайтесь у спекотний період використовувати шампуні без сульфатів і парабенім. Можете залучити до миття волосся і відвар з м'яти. Намагайтесь не зловживати сушими шампунями. Адже у спеку шкіра голови продукую більше шкірного сала, а сухий шампунь додатково забиває пори на шкірі голови і можуть з'явитись серйозні запалення.

1
Оберіть і носіть стильний головний убір

Зверніть увагу на широкополий капелюх (на відміну від бейсболки), який закриває обличчя та шию, забезпечує додатковий захист від сонця. Тканина теж має значення. За даними Американського товариства раку, дешеві солом’яні капелюхи не захищають від впливу сонячних променів. Тому, якщо ви все - таки є прихильником солом'яних виробів, обирайте капелюх з тугим і шільним плетінням та підкладкою з натуральної тканини. До речі, підгодьте до вибори капелюхів дуже серйозно Якщо ви виберете бренд, який має капелюхи з номером коефіцієнта ультрафіолетового захисту (UPF) - це точно вас захистить.

І пам'ятайте, чим доглянутіше і здоровіше ваше волосся, тим дорожче ви можете його продати. Дізнатись вартість та умови продажу